Найкраща дієта для печінки

Найкраща дієта для печінки

Обмеження споживання вуглеводів більш ефективно, ніж скорочення калорій, якщо людина хоче швидко зменшити кількість жиру в печінці.

Відкриття здатне допомогти в лікуванні багатьох захворювань, включаючи діабет, стійкість до інсуліну і безалкогольну жирову інфільтрацію печінки (хвороба, що характеризується високим рівнем тригліцеридів в печінці; може призводити до запалення, цирозу і раку печінки).

Дослідники спостерігали за 18 хворими, страждаючими безалкогольної жировою інфільтрацією печінки, які протягом 14 днів дотримувалися або низьковуглеводній, або низькокалорійної дієти. Низкоуглеводное харчування передбачала споживання в перший тиждень менше 20 грамів вуглеводів на день, що еквівалентно маленькому банану або половині чашки яєчної локшини.

На другому тижні членів низкоуглеводной групи годували замороженими продуктами, приготованими на кухні дослідницького центру у відповідності з індивідуальними смаковими уподобаннями учасників, рівнем споживання вуглеводів і потребами в енергії.

Сиділи на низькокалорійній дієті протягом чотирьох днів перед дослідженням продовжували харчуватися звичними продуктами і вели «харчовий щоденник» (кухня потім використовувала ці записи для готування). Жінки обмежувалися 1 200 споживаними калоріями на день, чоловіків — 1 500.

Через два тижні експерти проаналізували обсяг жиру в печінці у кожного учасника.

З’ясувалося, що найбільша кількість жиру втратили ті, хто дотримувався низкоуглеводной дієти. При цьому члени обох груп за два тижні експерименту схудли в середньому на 4,5 кг.

Втім, як зазначає керівник наукової групи доктор Джеффрі Браунінг, дослідження не було довгостроковим, тому поки не можна стверджувати, що низьковуглеводна дієта краще нізкожіровой. У будь-якому випадку найефективнішим способом зменшення кількості жиру в печінці є втрата ваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code