найнебезпечніша професія

найнебезпечніша професія

На роботу – як на війну. Таким повинен бути девіз людини, робочий офіс якого, на відміну від нас, простих смертних, знаходиться в тронному залі.

Кожен монарх, простуючи на трон, повинен бути готовим до життя, схожою на бойові дії, адже бути монархом набагато більш небезпечно, ніж перебувати в зоні збройного конфлікту. Бути королем не тільки приємно, але й дуже небезпечно, попереджають всіх мріють про скіпетр і державу вчені з університету Кембриджу. У своїй роботі вони вивчили історію життя понад 1500 європейських королів і королев і виявили, що більше 20% з них загинули насильницькою смертю. Для порівняння, ризик солдата бути убитим на війні в чотири рази нижче, а шанси стати жертвою бандитів у найнебезпечнішому місті планети — мексиканській Квідад-Хуаресі — в 200 разів менше.

Найпоширенішою причиною передчасної кончини монархів є боротьба за трон. Після цього йдуть битви з сусідніми державами і помста. Досить велика кількість моранхов загинуло від рук незадоволених ефективністю їх роботи громадян. Вбивство породжує вбивство, і дуже часто, відчувши смак до вбивства своїх миропомазанников, піддані не можуть вчасно зупинитися. У Шотландії 15 з 17 монархів, що правили в 889-1094 роках, загинули насильницькою смертю. Жителі Нортумбрії не були більш лояльними до своїх сюзеренам, відправивши на той світ 14 з 15 королів, що мали нещастя народитися в 8-му столітті. Такий рівень смертності не порівняти навіть з участю у військових діях, і він наочно демонструє жорстокість суперництва за домінування серед представників європейської політичної еліти.

Управління державою, безумовно, було дуже небезпечним занятим, однак, якщо ви переживаєте за долю принца Чарльза або королеви Мері, вчені поспішають заспокоїти: в даний час королям вже мало що загрожує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code