найпоширеніші секс–помилки

найпоширеніші секс–помилки

Якщо ви вважаєте, що ваш союз з партнером не є щасливим, проведіть роботу над помилками. Секс–помилки трапляються у всіх, проте деякі з них можуть серйозно зашкодити і навіть зруйнувати найміцніші стосунки.

Найпоширенішою секс–помилкою є вичікування слушного для занять любов’ю настрою. Це – одна з найгрубіших помилок, що здійснюються подружжям. Для більшості з нас повсякденні турботи і проблеми виходять на перший план, залишаючи секс на задвірках особистому житті, а це ніяк не сприяє раптовим припливам пристрасті, яких ви очікуєте. Хочете ви сексу, чи ні, ви повинні стати «Магометом», який йде до «гори». Як тільки ви закриєте очі і забудете про навколишній світ в обіймах партнера, ви зрозумієте, що довгоочікувана мить настала.

Якщо ви вже давно «притерлися» один до одного, точно знаєте, як доставити і отримати задоволення і не бажаєте експериментувати, ви робите ще одну помилку. Спробуйте урізноманітнити ваше сексуальне меню чим–небудь новеньким, інакше скоро ваша пристрасна любов перетворитися на нудну, одноманітну статеве життя.

Ви вже давно ведете активне статеве життя і вважаєте себе експертом? Це – чергова помилка. Навіть якщо ви точно знаєте, як доставити партнеру задоволення, вам не заважає час від часу вишукувати нову інформацію про те, як змусити коханця або коханку благати про продовження. Вчитися – ніколи не пізно!

Ще одна помилка, більш характерна для жінок – позбавлення сексу в якості покарання. Жінки відмовляють своїм чоловікам, якщо сердяться на них, проте у багатьох випадках партнер не має ні найменшого поняття про те, чому впав у немилість. Залиште утримання на той випадок, якщо у вас дійсно буде боліти голова, і ви будете не в змозі вдаватися до любові. Пасивна агресивність не зробить ваші стосунки міцнішими, а ви позбавите себе задоволення. Поділіться з коханим своїми думками і вислухайте його точку зору, підкріпивши прощення незабутнім примирливим сексом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code