найстаріші компанії світу, які досі “на плаву”

найстаріші компанії світу, які досі “на плаву”

Поваги заслуговують ті компанії, які змогли знайти настільки актуальну для всіх часів і народів нішу, що тримаються в ній вже багато десятків або сотень років. Щоправда, є й інший тип компаній – ті, що починали з чогось, що було актуально пару сотень років тому, а потім змогли змінитися, підстроївшись під сучасні умови. Давайте подивимося на історію компаній, які працюють вже кілька сотень років, і до цих пір у них все добре.

Sotheby’s

Цей аукціон зараз знаходиться в кращому становищі, ніж коли-небудь. Справа в тому, що дорогі речі були і будуть завжди, і отже, на них завжди буде попит. Вперше sotheby’s проявили себе в 1744 році, коли продавець книг з Англії по імені Семюел Бейкер вирішив провести аукціон, продавши 457 книг. Зараз цей аукціон – найвідоміший у світі, а компанія sotheby’s Holdings, Inc., яка є власником аукціону, є найбагатшою компанією подібного типу в світі.

Lloyd’s

Досить відома страхова компанія, яка давно вже відкрила філії практично у всіх країнах світу. Вперше свою діяльність ця компанія почала в 1688 році. Це була одна з перших страхових компаній Великобританії, де можна було застрахувати своє майно (в основному, в lloyd’s тоді страхували майно судновласників).

London Gazette

І ще одна англійська компанія, на цей раз – газета. London Gazette фігурує в багатьох оповіданнях і романах самих різних авторів. Ця газета була заснована 7 листопада 1665 року, і з тих пір стала одним з основних джерел інформації для англійців (до виникнення Інтернету). Спочатку газета називалася Oxford Gazette, але через шість місяців була перейменована в London Gazette.

Beretta

Маестро Bartolomeo Beretta був одним з кращих майстрів-зброярів свого часу. Він проживав в Італії, в місті Gardone. Одного разу, в 1526 році, він отримав дуже велике замовлення на вогнепальну зброю від влади Відня. З тих пір компанія стала розвиватися, розширюватися і ставати все більш відомою. В даний час майстри компанії виробляють близько півтора тисяч одиниць вогнепальної зброї в день. Компанія поставляє свою зброю приблизно в 100 країн світу. Ймовірно, Beretta – одна з найстаріших і шанованих компаній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code