Названі ключові причини проблем зі здоров’ям

Названі ключові причини проблем зі здоров’ям

Валлійські науковці вирішили з’ясувати, які чинники найбільше провокують розвиток різних захворювань. Як виявилося, частіше за інших хворіють жителі мегаполісів, регулярно піддаючи своє здоров’я найбільшим ризикам.
Першу сходинку у рейтингу провокаторів небезпечних хвороб зайняв занадто стрімкий ритм життя. Людям, місцем проживання яких є мегаполіси і великі міста, доводиться жити в безперервній суєті, а тому для вдосконалення власного здоров’я у них катастрофічно не вистачає часу. Людині потрібно щодня встигати виконати максимум справ в короткі проміжки часу, у зв’язку з чим у нього постійно наростає напруга, що веде за собою виникнення різних хвороб.
Насамперед, фахівці радять людям уважно прислухатися до власного організму і звертатися до медиків, як тільки виявлять будь-які, навіть найменші симптоми прояву яких-небудь захворювань. Адже найчастіше людина приходить у лікарню вже в той момент, коли хвороба переростає в хронічну стадію і на її лікування доводиться витратити набагато більше часу і зусиль.
Друге місце у списку чинників, що погано впливають на здоров’я людини, займають постійні стреси, хвилювання і переживання. Особливу небезпеку таїть у собі стрес – він не тільки негативно впливає на всі без винятку системи органів, але також здатний перерости в депресію і ряд інших психічних захворювань. Щоб істотно знизити напругу, наукові працівники настійно радять якомога більше відпочивати, правильно харчуватися, вживаючи смачні, але разом з тим корисні продукти, а також приділяти увагу спорту і, звичайно ж, по максимуму позбавлятися від шкідливих звичок.
Наступне місце в рейтингу дісталося роботі з комп’ютером, яка йде рука об руку з сидячим способом життя. Все це сильно б’є по здоров’ю людини, провокуючи проблеми із зором, спиною і великою кількістю внутрішніх органів, включаючи травний тракт і серцево-судинну систему.
І, звичайно ж, не обійшлося в списку без жалюгідного стану екології, яка також здатна істотно підкосити здоров’я жителів мегаполісів. На жаль, з цим фактором боротися практично неможливо: самий правильний вихід із ситуації – перебратися жити в більш дрібні, чисті і зелені міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code