Небезпечний алкоголь

Небезпечний алкоголь

Напередодні різдвяних свят західноєвропейські вчені провели дослідження з метою з’ясувати, як різні алкогольні напої пов’язані зі станом ранкового похмілля.

Найчистішим алкогольним напоєм вчені назвали горілку, але її змішування з соками найчастіше призводить до передозування алкоголю, так що до моменту ранкового похмілля людина може просто не дожити.

Не варто зловживати білим вином. В ньому утворюються сульфіти — речовини, що викликають похмілля, головний біль або астму. Ще більш тяжке похмілля ризикують дістати любителі червоного вина. У ньому містяться відразу два види спиртів: етанол і метанол, який насилу переробляє печінку, що призводить до похмілля.

Саму ж сильний головний біль можна заробити від коньяку. У ньому міститься більше всього речовин, що утворюються при тривалому зберіганні і в процесі ферментації. Що ж стосується шампанського, то рівень похмілля від нього дорівнює тому, що ми отримуємо від червоного вина. І не варто забувати про те, що містяться в напої бульбашки газу прискорюють потрапляння алкоголю в кров і посилюють його вплив на рецептори мозку.

Але якою б напій Ви не вибрали, вчені попереджають: не можна вживати міцне спиртне на порожній шлунок, в цьому випадку алкоголь засвоюється з такою швидкістю, що це рівноцінно внутрішньовенної ін’єкції.

Раніше повідомлялося, що ліки, яке б допомогло повністю позбутися від жахливого головного болю і розлади шлунка, викликаних похміллям, на сьогоднішній день не існує. Як передає портал MyJane, до таких висновків прийшли вчені з університету штату Північна Кароліна в США. Провівши дослідження, вони встановили наступний факт: похмілля — це лише один незначний побічний ефект надмірного вживання алкоголю. Втрата контролю над емоціями, поява депресивного стану, а також втрата здатності приймати правильні рішення і колосальної шкоди організму є більш серйозними наслідками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code