Ненажер прирівняли до наркоманів

Ненажер прирівняли до наркоманів

Обжерливість дуже схоже на наркоманію, оскільки багато людей впадають в залежність від такого нездорового харчової поведінки, стверджують дослідники з Великобританії. Дві третини опитаних лікарів вважають, що до объеданию може виробитися звикання.

Британські лікарі вважають, що обжерливість схоже на наркоманію. Близько 88% з 400 опитаних фахівців також думають, що люди недооцінюють кількість калорій, споживаних ними кожен день. Дев’ять з десяти лікарів вважають, що боротьба за зниження ваги так же важка емоційно і фізично, як і боротьба з курінням, а 74% впевнені, що багато повні люди не хочуть вірити в те, що страждають надмірною вагою. Половина експертів вважають, що такі твердження, як «хорошої людини повинно бути багато», дозволяють людям ігнорувати свою вагу, незважаючи на його негативний вплив на їх здоров’я.

У ході дослідження також було опитано 5000 звичайних людей, які беруть участь у програмі зниження ваги. 80% з них вважали, що їдять занадто багато, а 20% зізналися, що не можуть обходитися без зловживання їжею. Четверо з десяти розповіли, що часто їдять, не будучи голодними, а 10% не могли вибратися з «замкнутого кола переїдання». 45% жінок і 25% чоловіків знали рекомендовану кількість калорій в день, а 93% опитаних зізналися, що не стежать за тим, скільки калорій в день вони споживають. «Роль апетиту є ключовою в боротьбі із зайвою вагою. Порочне коло обмежень в їжі з подальшим задоволенням почуття голоду може призвести до переїдання. Такі дієти порівнюють з дитячою іграшкою йо-йо, і з-за цього багато людей відмовляються від дієт», – стверджує дієтолог Мері Стругар (Mary Strugar).

«Ми знаємо, що їжа з високим вмістом жиру і цукру викликає певні хімічні зміни в мозку те саме тим, які відчувають люди, залежні від опіатів. Таким чином, неважко зрозуміти, чому багатьом так важко контролювати своє почуття голоду і не переїдати», – уклала доктор Стругар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code