Нове ліки на основі жасмину лікує рак

Нове ліки на основі жасмину лікує рак

Професор Елізер Флетчер з медичного факультету університету Тель-Авіва з колегами розробив ліки, бореться з раком, засноване на десяти роках дослідження речовини Жасмонат (Jasmonate), отриманого з квіток жасмину. Тільки після десяти років вивчення і дослідів їм вдалося отримати результати, які свідчать про лікувальній силі жасмоната.

“Ацетилсаліцилова кислота – аспірин – утворюється з рослинної стресового гормону, і я подумав – не можуть у рослині утворюватися інші гормони, які також володіють лікувальним ефектом?” – сказав Флетчер. Ряд досліджень показали, що аспірин допомагає в боротьбі з певними видами раку, зокрема, рак шлунка. Вчений вирішив знайти ще більш ефективне речовина, яка виробляється рослинами. Після довгих дослідів увагу привернув жасмин.

Рак крові і злоякісні пухлини виявилися чутливими до з’єднання жасмоната, особливо метилжасмонату. Це речовина стало основою для розробки інших ефективних лікарських препаратів. Надійність цієї речовини виявилася настільки висока, що були проведені навіть базові дослідження його впливу на живих людях, які показали його ефективність. Вчений стверджує, що у продажу ліків на основі жасмоната можуть з’явитися протягом чотирьох років. Патент на ліки належить компанії Sepal-Pharma, яка отримала його від дослідної лабораторії університету Тель-Авіва.

Звичайно процес розробки нового ліки триває значно більше, але в даному випадку досліди проводилися з використанням широко доступного препарату – екстракту жасмину, який давно використовується в сільському господарстві і косметичної промисловості. Відомо, що він нетоксичний і нешкідливий в побуті, як звичайна поварена сіль. Такий факт дав значний поштовх дослідженням нового ліки і стимулює його подальший розвиток, аж до масового виробництва.

Цікаво, що лікувальні властивості жасмоната були помічені в процесі інших досліджень, коли він діяв позитивно на деякі види раку навіть в чистому вигляді. Додавання ж до нього додаткових компонентів розширює його лікувальний ефект і прискорює видужання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code