Новий метод чоловічої контрацепції

Новий метод чоловічої контрацепції

Історично склалося так, що про контрацепцію в основному замислюються жінки. Але в останні роки медики різних країн ліквідують «дискримінацію за гендерною ознакою» у цьому питанні. З’являються все більше нових ідей, суть яких зводиться до того, щоб зробити чоловіка тимчасово стерильним, тобто нездатною до запліднення, але з збереженням усього багатства почуттів і відчуттів. Від уколів, різко знижують кількість сперматозоїдів, як мінімум, на 2 місяці, до беззвучних і безболісних ударів ультразвуком на «святая святих» організму чоловіки, які гарантують 6 місяців «бездітного» сексу – такий шлях еволюції чоловічої контрацепції всього за останні рік-два.

Вчені невпинно шукають способи зробити чоловіка учасником процесу контрацепції, а сам процес – парною функцією. Примітивні презервативи, так обедняющие гаму відчуттів, не в рахунок, тим більше, що нині вони виконують в основному іншу задачу – захищають від захворювань, що передаються статевим шляхом, при випадковому сексі. «Справжня» контрацепція – доля людей люблячих, які перебувають у відносинах тривалий час і довіряють один одному, які піклуються про планування сім’ї і попередженні небажаної вагітності.

Саме заради них дослідники шукають такі методи чоловічої контрацепції, які на відміну від «жорсткої стерилізації» з допомогою вазектомії – перерізання сім’явиносних проток, не робили б чоловіка безплідним назавжди.

Нещодавно під егідою ВООЗ почалися випробування методу чоловічої контрацепції за допомогою уколів спеціально підібраної дози гормонів тестостерону і прогестерону. Ці досліди проводять шотландські вчені з Единбурзького університету (University of Edinburgh). Одна внутрішньом’язова ін’єкція робить чоловіка стерильним на 2 місяці, причому проста відміна уколу незабаром повертає йому здатність мати дітей.

Однак не всі чоловіки хочуть піддаватися уколів, і, головне, не всім подобається ідея введення в організм додаткових гормонів «ззовні».

У зв’язку з цим перспективним напрямком є використання ультразвуку – до дослідів приступили фахівці з університету американського штату Північна Кароліна (University of North Carolina). Суть нововведення полягає в однократному впливі – «ударі» ультразвуком в області мошонки. В результаті абсолютно безболісною і безпечною процедури чоловік втрачає здатність до запліднення на строк до шести місяців. Зараз вчені працюють над «тонким налаштуванням» методу – досягнення максимальної тривалості ефекту при мінімальній потужності «удару».

«Ми впевнені, що незабаром зможемо запропонувати чоловікам надійний, недорогий, негормональний метод контрацепції з гарантією результату не менше 6 місяців після однієї процедури», – говорить професор Джеймс Цурута (James Tsuruta), керівник дослідження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code