Інсульт стає хворобою молодих

Інсульт стає хворобою молодих

Інсульт більше не є хворобою людей похилого віку, заявили вчені з Вашингтонського університету США. Люди працездатного віку стали частіше страждати від інсультів, ніж коли-небудь раніше. Про це вчені повідомили у вересневому/жовтневому випуску журналу American Journal of Occupational Therapy.

Команда американських учених з університету Вашингтона з’ясувала, що все більше людей у віці до 65 років страждає від інсультів, а також, що таким людям не завжди надається адекватне медичне спостереження і допомогу. Доктор Тімоті Вульф (Timothy J. Wolf) і його колеги зібрали інформацію про 7740 пацієнтів, що лікувалися від наслідків інсульту у 1999-2008 роках. Виявилося, що 45% пацієнтам було менше 65 років, а 27% – менше 55 років. Ці дані сильно відрізняються від показників Національного інституту здоров’я США, згідно з яким 66% пацієнтів з інсультом – це люди старше 65 років.

Вчені вважають, що слід приділяти більше уваги цій тенденції зниження віку пацієнтів з інсультом, і починати модифікувати стратегії для оцінки і втручання таким чином, щоб були враховані всі потреби більш молодих пацієнтів з меншою кількістю неврологічних проблем внаслідок інсульту. «На даний момент всі заходи в основному зосереджені на допомозі пацієнтам з руховою недостатністю і на підготовці пацієнтів до виписки. Однак потреби більш молодих пацієнтів простягаються далі, ніж стандартні заходи, адже йому або їй необхідно повернутися до роботи і суспільного життя», – розповів Вульф.

Професор неврології та медицини з університету Майамі, США, Річард Ісааксон (Richard Isaacson) вважає, що, хоча, по всій видимості, інсульт і став вражати людей молодшого віку, неможливо судити про тенденції по всій країні виходячи з результатів досліджень. Однак він визнав, що робота привернула увагу до того факту, що інсульт – це не тільки хвороба людей похилого віку. Він може уразити людину в будь-якому віці. Якщо подібна тенденція існує, можливою причиною інсультів в ранньому віці можуть бути високий кров’яний тиск, підвищений рівень холестерину в крові, діабет і ожиріння. «Люди середнього віку повинні зрозуміти, що їм потрібно тримати під контролем фактори ризику», – уклав доктор Ісааксон. Він також погодився, що лікарям слід робити більше для того, щоб молоді пацієнти змогли повернутися до нормального життя як можна швидше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code