Обов’язок чоловіка – доведи жінку до оргазму

Обов’язок чоловіка – доведи жінку до оргазму

Всенародно відомо, що багаторазово незадоволена сексом жінка страшна в гніві. Горе чоловікові, волею долі-лиходійки опинилася в ліжку такий громадянки і таки не зумів надати першу сексуальну допомогу страдалице! Масла у вогонь підливають медики, які заявляють, що секс без оргазму жінці загрожує страшними проблемами зі здоров’ям. “Секс без оргазму не просто марна трата часу, але і невиправданий стрес для жіночого організму!” – скандують світила сучасної медицини, з докором дивлячись у бік чоловіків, так і не навчилися доводити розпочату справу до логічного кінця

Заради якоїсь такої великої мети дві людини витрачають численні фінансові заощадження на весілля, якщо вже через рік ненавидять один одного і без краплі жалю розлучаються? Для чого молода людина вступає до інституту, якщо з’являється там тільки під час сесій? Що змушує пухликов сідати на дієту, якщо через тиждень вони з жадібністю і відразу поглинають весь вміст двометрового холодильника?

…І нарешті, навіщо жінка вступає в сексуальні відносини, якщо вони не закінчуються оргазмом?! Поки жінка, морщачи лобик, старанно намагається знайти пояснення своїм неподдающимся поясненням вчинків, в тематичний розмову вступають до всього готові люди зі скальпелем у мускулистої руці. “Чим більше жінок нехтує оргазмом в інтимних стосунках, тим більше роботи з’являється у нас!” – граючи простим хірургічним інструментом, заявляють медики.

Насправді з’ясовується, що лікарі не “блатуют”, а говорять реальні речі. І ось чому. Під час сексуального збудження відбувається активний викид в кров естрогену і прилив оной до молочних залоз і статевим органам. Після успішно проведеного оргазму жіночий організм приходить в норму вже через 7 – 12 хвилин, після успішно відбувся – тільки через годину. “Та й фіг з ним!” – скажіть ви. Фіг то, може, й справді з ним, якщо б не одне “але”. Справа в тому, що застій крові, насиченої естрогенами, може спровокувати розвиток мастопатії і розростання міометрія, що провокує утворення міоми.

В підтвердження професор медичних наук Ст. Ст. Ботвиловская наводить шокуючі дані: у 68% жінок, які страждають міомою матки, була відсутня регулярна статеве життя, що супроводжується настільки необхідними оргазмами.

Висновок для жінки простий: розпочате сексуальне справа життєво необхідно доводити до логічного кінця. Для чоловіків висновок ще простіше: не можеш – не берись, не вмієш – навчись!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code