Органічні яблука корисніше неорганічних

Органічні яблука корисніше неорганічних

Вважається, що одне яблуко в день може вберегти від багатьох хвороб, проте органічні яблука, вперше вирощені більше 800 років тому, – найкорисніші для здоров’я, стверджують вчені. Це відкриття особливо актуально зараз, адже лише тиждень тому Агентство з харчових стандартів Великобританії заявило, що між органічними та неорганічними продуктами в плані поживності різниці немає.

Британські вчені стверджують, що пендрагонские яблука, які вирощують в Англії з 12 століття, містити більше речовин, корисних для здоров’я людини, включаючи ті, що знижують запалення і рівень цукру в крові. Цей сорт виявився найбільш корисним з 12 органічних сортів і трьох сучасних неорганічних сортів, які тестували вчені. «З усіх органічних яблук Пендрагон виявився корисним для здоров’я сортом. У ньому міститься сім з восьми видів корисних речовин, причому рівень їх вмісту – найвищий. В неорганічних сортах рівень корисних речовин виявився низьким, як у шкірці, так і в м’якоті», – розповів автор роботи, фармацевт Майкл Вейкман (Michael Уейкман) на щорічній конференції Королівського співтовариства фармацевтів в Манчестері.

Яблука тестували на наявність речовин, які знижують запалення, рівень цукру і холестерину в крові, а також потенційно захищають від раку. Ці речовини називаються фенолами. Згідно з останніми даними, флаваноїди – вид фенолів – можуть захищати від раку легенів. Вейкман вважає, що відсутність пестицидів може означати, що органічні сорти виробляють більшу кількість цих речовин, щоб захистити себе від інфекцій.

«Наше дослідження підтверджує, що, хоча деякі параметри при порівнянні органічної і неорганічної їжі можуть бути рівноцінними, більш точний аналіз, що включає речовини, нещодавно визнані корисними, підтверджує, що існує значна різниця», – розповів Вейкман. Ці речовини стають недоступними багатьом людям з-за сучасних способів вирощування сільськогосподарської продукції, спрямованої на створення солодких плодів з однаковою формою. Наприклад, сорт Пендрагон неможливо знайти в супермаркетах. Вчені отримали яблука з приватного саду, в якому вирощують і зберігають старі сорти фруктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code