Піковий момент щастя!

Піковий момент щастя!

У кожної людини в житті трапляються щасливі незабутні моменти. Це ті події, згадуючи які ми знову і знову стаємо на мить щасливими. Наша свідомість відносить нас у ту ситуацію, в ті краї, де ми відчули незвичайну радість, захват, підйом і ще масу позитивних відчуттів.

На обличчі від таких спогадів неодмінно з’являється посмішка і легкий рум’янець, а у кого-то і очі можуть зволожити. Цей стан щастя називається піковим.

Пік – це не випадковість. Під час піку у людини змінюється відчуття часу. Воно завмирає. Теж відбувається і з нашими відчуттями і рецепторами – вони змінюються. Ось, чому коли ми розповідаємо про піковому подію, нам складно згадати, скільки часу це тривало.

Піковий стан відрізняється підйомом енергії, сплеском позитивних емоцій, радістю. Піки дуже важливі в житті людини, тому, що сприймаються як благословення і любов понад. У цей момент у людини може статися осяяння. Це те, заради чого варто жити.

До жалю, це чудове відчуття – пік, часто називають шоком. Але шок, на відміну від піку має не настільки щасливе зміст.

Є люди, які відчувають себе дискомфортно, якщо в місяць у них не станеться парочки піків. А у деяких людей піків раз – два, та й усе. Але їм і цього, можливо, достатньо. Таким чином, кожна людина накопичує за своє життя свій сундучок цих скарбів. Але ось що цікаво: практично всі наші індивідуальні піки обов’язково мають щось схоже. Спробуйте проаналізувати хоча б парочку своїх.

Для цього вам буде потрібно згадати, що це було за місце, як і навіщо ви там опинилися. Хто був поруч з вами і що це були за люди. Згадуючи події у всіх найдрібніших подробицях дуже важливо відстежити свої відчуття в тілі. Пік – це наша, свого роду, чарівна паличка, або плащ, за допомогою якого ми можемо зникнути в особистому країні щастя. Іноді це дуже потрібно тому, що “засмоктують будні”, а іноді ці спогади допомагають досягти нових вершин свого життєвого шляху. Під час цих спогадів, непогано було б, щоб поруч з вами був людина, що бажає вислухати вас. Ось що цікаво. Про своїх піках люди розповідають дуже рідко і що ще незрозуміліше – про них дуже погано слухають. І тоді, говорить ніяковіє, замовкає і залишається зі своїми чудовими переживаннями сам. А може і не треба розповідати нікому про свої піках? Може в них є таємниця, розповівши про яку ми можемо стати вразливими?..

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code