Перш ніж одружитися з молоденькою…

Перш ніж одружитися з молоденькою…

Чоловіки середнього віку віддають перевагу в якості дружин більш молодих жінок, пропонуючи натомість свою освіченість і високий рівень матеріального достатку. Ця тенденція підтверджена дослідниками з Геттенборгского і Оксфордського університетів.

Вчені проаналізували 400 оголошень в розділах знайомств шведських газет «Göteborgs-Posten» і «Aftonbladet» з метою визначення критеріїв пошуку чоловіками і жінками потенційних життєвих партнерів. Як відомо, протягом тривалого періоду часу мали місце дискусії щодо переваг партнерами тих чи інших якостей один одного. Так, вважалося, що чоловіки основний упор роблять на зовнішню привабливість жінок, в теж час, для дам більш важливі матеріальна забезпеченість і соціальний статус обранця.

Результати аналізу дозволили зробити висновок, що жінки і справді частіше чоловіків звертали увагу на забезпеченість та стан партнера в суспільстві. В результаті, чоловіки також в оголошеннях підкреслювали цю сторону свого життя, зокрема користуючись формулюваннями «великий будинок» або «матеріальна незалежність». Чоловіки всіх категорій віддають перевагу, як правило, більш молодих жінок (97 чоловіків тільки 3 воліли дружину більш старшого віку, ніж вони самі). З іншого боку, і жінки молодших вікових груп (20-39 років) віддавали перевагу більш старшого партнера. У той же час серед жінок у віці після 60 років більшість було за знайомство з більш молодими чоловіками. В цілому можна сказати, що чоловіки більш орієнтовані на зовнішність, ніж жінки, хоча ця відмінність не настільки яскраво виражено.

Дослідники вважають, що факт орієнтації представників обох статей на свою власну зовнішність і зовнішність партнера, очевидно, є проявом сучасних тенденцій, коли подібне ставлення підігрівається засобами масової інформації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code