Перш, ніж завести домашнього вихованця, добре подумайте

Перш, ніж завести домашнього вихованця, добре подумайте

Якщо ви плануєте завести домашню тварину, вам слід про що подумати. Не слід шкодувати часу на вибір нового вихованця, вважають експерти з університету Меріленда. «Люди і сім’ї, які добре підготувалися, будуть отримувати більше задоволення від спілкування зі своїм новим домашнім улюбленцем», – вважають вони.

Існує маса питань, що стосуються здоров’я і безпеки, коли мова заходить про те, щоб завести нове домашнє тварина, вважає Мері Бет Боллінгер (Mary Beth Bollinger), професор педіатрії та голова пульмонологічного та алергічного відділень. Про це вона заявила у випуску новин Американської остеопатіческой асоціації.

Перш ніж приносити додому вихованця, професор Боллінгер радить подумати про наступне:

– Подумайте про різні види і породи тварин і виберете той, який більше підходить для вашого дому та вашої родини. Врахуйте стиль і ритм життя вашої сім’ї (робота, школа, подорожі і т. д.), щоб вихованцеві було комфортно.

– Дізнайтеся, як правильно взаємодіяти з вихованцем. Різні породи і види тварин володіють різним характером і темпераментом, і це слід враховувати, щоб піклується про тваринний належним чином.

– Слід розуміти, що тварини викликають алергію. Навіть гладкошерсті і практично безволосые собаки виробляють алергени, які можуть перебувати в слині, лупи і сечі тварин.

– Пам’ятайте, що для вихованця і для всіх членів сім’ї дуже важлива гігієна. Всім слід мити руки після спілкування з твариною. У будинку повинні бути місця, куди тварина не повинна потрапляти, наприклад, ванна або кімната маленьких дітей, де їх годують, або де вони залишаються без нагляду. Тварин слід регулярно мити, щоб не давати поширюватися мікробів і бактерій. Рептилії можуть бути заражені сальмонелою та іншими потенційно небезпечними інфекціями, і їх не рекомендують заводити в будинку, де живуть діти до 5 років або діти зі слабкою імунною системою.

– Купуйте тварин тільки в місцях з хорошою репутацією. Таким чином, ви з більшою часткою ймовірності придбаєте здорове тварина з усіма щепленнями.

Коли вихованець увійде в сім’ю, не забувайте регулярно возити його на медичний огляд до ветеринара, щоб захистити його і своїх близьких від бліх, паразитів і інфекцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code