“Пивний” живіт не лякає чоловіків

“Пивний” живіт не лякає чоловіків

Чоловіки мало замислюються над тим, що надмірне захоплення алкоголем викликає поява «пивного» животика, а також негативно впливає на статеву функцію, вважають вчені з Великобританії. Також, далеко не всі усвідомлювали, що алкоголь може вплинути на загальне здоров’я організму і благополуччя.

Попередження про те, що надмірна пристрасть до алкоголю призведе до появи товстого живота, мало турбує чоловіків. Лише чверть опитаних британським відділом охорони здоров’я хвилювала ця проблема. Ще менше чоловіків лякала перспектива появи жінкоподібною грудей: 16% опитаних зізналися, що бояться цього. Що стосується статевого життя, то лише 9% чоловіків підтвердили, що алкоголь негативно впливає на їх стосунки з жінками. Третина респондентів визнавали, що їх турбує можливість погіршення здоров’я в цілому в перспективі, а 22% опитаних зазначили, що алкоголь вже впливає на їх здоров’я і благополуччя.

У ході дослідження фахівці опитали 1000 питущих чоловіків. 37% з них були згодні, що їм слід пити менше, щоб знизити кількість споживаних калорій. Експерти національної системи охорони здоров’я Великобританії рекомендують пити не більше двох пінт пива в день. «Багато хто з нас починають помічати косметичний ефект від алкоголю лише з віком, коли зайва вага вже не сховаєш. Однак зловживання спиртним робить вплив не тільки на зовнішність», – стверджують вони. Немає нічого поганого в тому, щоб час від часу пропустити стаканчик з друзями, проте чоловікам слід знати, що занадто часті посиденьки можуть змусити їх пити більше допустимого, збільшуючи ризик розвитку раку, захворювань печінки і серця.

«Наше дослідження показало, що деякі чоловіки піклуються про те, який вплив алкоголь надасть на їх зовнішність. Будемо сподіватися, вони також замисляться і про своє здоров’я», – прокоментувала результати роботи міністр охорони здоров’я Джилліан Меррон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code