Пластир замінить болючі ін’єкції

Пластир замінить болючі ін’єкції

Американські вчені розробили безболісну альтернативу підшкірним ін’єкцій – пластир з микроиглами. Перевагою нового методу введення ліків є не тільки безболісність, але і простота у використанні. Зараз вчені готуються до випробування свого першого препарату – вакцини проти грипу в пластирі. Очікується, що це нововведення збільшить кількість імунізованих людей.

Пластир, забезпечений «микроиглами» одного разу може скласти безболісну альтернативу підшкірним ін’єкцій, згідно концепції нового дослідження, представленого на з’їзді Американського хімічного товариства у Вашингтоні.

«Наша мета – звільнитися від необхідності підшкірних ін’єкцій за допомогою голок у багатьох випадках, і замінити їх на безболісний і простий у використанні пластир, – розповідає Марк Праусниц (Mark Prausnitz) з Інституту технологій Джоржии. – Рухаючись до технологій, які дозволяють просте звернення, ми відкриваємо можливості для самостійного забезпечення прийому ліків, що не потребує спеціальної підготовки».

Кожна микроигла довжиною в кілька сотень мікрон, шириною в кілька людських волосся. З’єднання їх у зручному для використання пластир може мати широке застосування, в тому числі і для заміни щорічних щеплень від грипу. «Ймовірно, першим випробуваним клінічно пластиром буде пластир з вакциною від грипу, який пацієнти зможуть застосовувати самі. Так що, замість відвідування лікаря можна буде заощадити час і повісті процедуру самостійно. Ми думає, що це сильно збільшить кількість щеплених людей», – сказав Праусниц.

У тесті на мишах пластир з микроиглами продемонстрував свою ефективність, рівну ефективності звичайної ін’єкції. Вчені на даний момент продовжують дослідження на тварин, але паралельно йде підготовка першого випробування вакцини в пластирі на людину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code