Побічні ефекти прийому стероїдів

Побічні ефекти прийому стероїдів

Молоді (і не тільки) люди і дівчата ходять мати гарне тіло. Для цього багато вдаються до допомоги спеціальних медикаментів, зокрема, анаболічних синтетичних стероїдів – ліків сильної дії, призначених імітувати дію тестостерону, і службовців для збільшення м’язової маси в набагато більшій мірі, ніж це здатний робити природний тестостерон.

Причому, як пише американський сайт Life Lane, набір м’язової маси супроводжується вираженими, шкідливими для здоров’я побічними ефектами. Це руйнівна дія настільки яскраво виражено зовні, що «затьмарює» собою жадану «красу» тіла. Нерідко можна бачити «качка», шкіра якого покрита висипом, особливо на обличчі, грудях і спині. У такої людини змінюється настрій, аж до впадання в депресію, збільшується агресивність і дратівливість.

Перерву або закінчення прийому препаратів може призвести до ожиріння, що психологічно дуже важко сприймається молодими людьми, які знаходять розраду у вживанні алкоголю або наркотиків. Тим, хто практикує бодібілдинг з використанням анаболіків, слід бути дуже обережними, щоб не стати невротиком.

Юнаки, які нарощують м’язову масу із застосуванням медикаментів, схильні психічного розладу під назвою вигорексия. Людина, яка страждає цим неврозом, навіть маючи ідеально накачане тіло, ним незадоволений. Він не любить дивитися на себе в дзеркало. Невдоволення собою веде до збільшення прийому анаболіків і все більшого нарощування маси тіла. Антонім вигорексии – анорексія – боязнь втратити вагу, хвороба не менш страшна.

Ось деякі наслідки використання анаболічних стероїдів:

– Великі дози ведуть до утворення і розвитку ракових клітин.

-У чоловіків і жінок у будь-якому віці можуть утворюватися пухлини (у тому числі злоякісні) в печінці, спостерігатися порушення в системі кровообігу, зміна рівня холестеролу, появі гіпертонії, стенокардії, алергії, збільшення сальності волосся і агресивності, яка виражається у підвищеній конфліктності.

– У жінок і підлітків можуть з’являтися вторинні чоловічі статеві ознаки, а саме, огрубіння голосу, надлишковий ріст волосся на тілі, зменшення грудних залоз, появу рослинності на обличчі.

– У чоловіків і підлітків не виключені скорочення вироблення сперматозоїдів, імпотенція, важкість або біль при сечовипусканні, облисіння і збільшення грудних залоз.

-У дітей предподросткового і підліткового віку обох статей реєструється передчасне формування форм тіла при уповільненні зростання.

– У більшості випадків зазначені медикаменти поширюються через клуби або друзів і мають сумнівне походження. При їх нестерильному, а ще гірше спільному застосуванні (через загальний шприц), є ризик зараження вірусом Сніду, гепатиту та іншими серйозними інфекційними захворюваннями.

Висновок: опинитеся від застосування стероїдів, як би не привабливо виглядали ті, хто «підсів» на них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code