Працювати на перспективу чи ні?

Працювати на перспективу чи ні?

Коли людина йде на роботу, то дуже часто перед ним з’являється два варіанти – стати звичайним службовцем і поступово пересуватися по кар’єрних сходах або ж ризикнути і спробувати самостійно досягти відчутних результатів зі своїм бізнесом. Нерідко вибирається саме другий варіант, особливо після відкрилися в буремні 90-ті можливостей, коли чоловік погоджувався обмежити себе у всьому, щоб відкрити невелику фірму і вкладати в її розвиток усі свої доходи.

Люди, які обрали другий варіант, не можуть довго чекати, коли вони наберуться досвіду, їх оцінить начальство, і вони отримають визнання у вигляді підвищення на посаді та зарплати.

У той же час нерідкі випадки, коли їх друзі, які обрали стабільну роботу і поступовість, вже отримують перші плоди (підвищення, премії, соцпакет і так далі), в той час як бізнесмени змушені витрачати все зароблене на подальший розвиток фірми і, виходить, що вони працюють на ще більш далеку перспективу, найчастіше безоплатно віддаючи її досягнення свої сили і засоби. До того ж звичайний працівник поступово набирається потрібних знань і умінь, що також приносить свої плоди.

На перспективу можуть працювати не всі, для цього потрібно мати хоча б невеликі заощадження або матеріальну підтримку з боку інших людей. Для організації своєї справи важливо розбиратися в області, в якій ви збираєтеся працювати, тому перші доходи варто витратити на підвищення своїх знань і кваліфікації в обраній сфері (до речі, для бізнесменів це обійдеться недешево, в той час, як звичайні працівники отримують підвищення кваліфікації і досвіду без витрат).

Люди, які хочуть побачити результати своєї праці негайно, не можуть працювати на перспективу. У них не вийде вкладати зароблене в розвиток (захочеться витрачати на себе), а без стартового капіталу потрібні роки наполегливої праці і економії, перш ніж вони отримають стабільний високий дохід і можливість його витратити на свої потреби і примхи. До того ж, для свого бізнесу бажано знайти толкового партнера і не дозволяти впливати на роботу вашого особистого життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code