Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

На нашій планеті існує величезна кількість приголомшливо красивих місць, про які багато хто не мають уявлення і куди не ступала нога туристів. До того ж до них дуже складно дістатися.

Дивовижні за своєю красою острова з бірюзовими водами, величезні квіткові поля і вируючі, кришталево чисті водоспади – це воістину казкові місця. І ми хочемо розповісти про деяких з них.

1. Червоні землі Дончуань, Китай

На південно-заході від міста Куньмін, столиці провінції Юньнань, знаходиться полонина з червоною землею. Червоні землі Дончуань розташовані далеко від інфраструктури, тому на туристичній карті Китаю це незвичайне місце не позначено. Землі цього віддаленого краю були помічені фотографами в середині дев’яностих років.

Червоні землі охоплюють територію понад 200 тисяч квадратних кілометрів. Свою назву вони отримали через червонувато-коричневого кольору грунту, яка насичена залізом і іншими корисними копалинами. Якщо дивитися з висоти, то створюється враження, що невеликий шматочок землі вкрита різнокольоровим червонувато-коричневим покривалом.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 1 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 2 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

2. Благай, Боснія і Герцеговина

Благай (Blagaj) – невелике село, розташоване серед маленьких бурхливих водоспадів, біля витоків з кришталево чистою блакитною водою річки Буна. Визначною пам’яткою цього казкового місце є монастир, який височить серед білих невеликих будиночків. Саме тут тривалий час жили мандрівні дервіші і суфие.

Це священне будова називають притулком мусульманських ченців. В даний час монастир є музеєм, куди може потрапити кожен бажаючий турист. У внутрішньому дворику є невеликий ресторанчик, де можна поласувати фореллю.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 3 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 4 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

3. Озеро Хіллієр, Австралія

Складно уявити собі цю неперевершену красу. Її просто треба побачити. Єдине рожеве озеро на Землі, яке оточує білосніжний пісок, а навколо непрохідний евкаліптовий ліс – це озеро Хіллієр (Hillier). Дивовижне озеро було відкрито ще в 1802 році. Воно знаходиться на острові Мідл-Айленд, на південному заході Австралії.

Його головна особливість – яскраво-рожевий колір, який не змінюється протягом року. Незвичайний колір водойми –це його таємниця, яку ніхто не може розгадати. Раніше передбачалося, що таку забарвлення надають водні бактерії і всілякі мікроорганізми. Але ця гіпотеза не підтвердилася. Єдиний варіант дістатися до цього дивовижного місця – це скористатися повітряним транспортом.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 5 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 6 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

4. Уакачина, Перу

У центрі безкрайньої пустелі розташований місто-оазис Уакачина (Huacachina). Дорога до нього від столиці Перу (Ліми) займає близько 5 годин їзди на автомобілі. Причому дорога не з легких.

Населення цього казкового міста складає всього лише близько 200 осіб. І, звичайно, перебуваючи там, можна повністю відчути себе відрізаним від усього світу і цивілізації. А піщані перуанські пагорби – прекрасне місце для катання на сендбордах.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 7 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 8 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

5. Острів Мариета, Мексика

Незвичайний пляж, який має романтичну назву Пляж любові (Playa de amor) знаходиться на острові Мариета в бухті Бандерас. Цей прихований пляж знаходиться в невеликій улоговині, оточене густим лісом.

Потрапити в цей загублений в лісовій глушині рай можливо лише по воді, через лабіринти підводних печер. На пляжі можна побачити величезну різноманітність пернатих і зануритися в кришталево чисту морську воду.

6. Острів Ізола-Белла, Італія

Цей острів, розташований в акваторії озера Лаго-Маджореодин, вважається одним з найкрасивіших островів на Землі. На невеликому клаптику землі розташований розкішний палац Борромео. Тут же знаходиться багаторівневий сад з чудовими квітучими чагарниками, гротами, фонтанами і терасами. Доповнюють красу цього місця царські птахи – білі павичі.

7. Село Попай, Мальта

Село моряка Попая (Popeye Village) на Мальті складається з дерев’яних будиночків, які спочатку призначалися для зйомок відомого мюзиклу “Попай” в 1980 році. Сучасна село на Мальті являє собою курортну зону і є туристичною визначною пам’яткою Мальти. Тут знаходиться дуже красивий парк розваг. Можна організувати круїз по бухті і насолодитися приголомшливо красивими пейзажами. Обстановка, яка збереглася в деяких будинках, нагадує часи зйомок мюзиклу і має пряме відношення до фільму.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 9 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

8. Церква Лас-Лахас, Колумбія

Монументальна базиліка Лас-Лахас (Las Lajas Sanctuary) розташована в департаменті Наріньо (Колумбія), в ущелині на кордоні Еквадору і Колумбії. Це один з найбільш відвідуваних храмів Колумбії. Неготический собор розташований на мосту між гучними водоспадами і високими скелями і нагадує замок-фортеця.

Він є символом миру між еквадорським і колумбійським народами. На скелях біля церкви можна побачити безліч вдячних табличок за допомогу і зцілення.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 10 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

9. Острів Флориш, Португалія

Цей вічнозелений красивий острів занесений в список спадщини ЮНЕСКО. Тут знаходиться національний парк з незвичайною рідкісною флорою і фауною. Цей острів розташований в західній частині Азорського архіпелагу біля берегів Португалії. Він покритий всілякими квітами, рослинами і багатий термальними джерелами. Усюди розкинулися заливні рисові поля, незвичайно гарні села і вулканічні озера.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 11 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 12 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

10. Ущелина Сильфра, Ісландія

Розлом (рифт) Сильфра (Silfra), утворений в озері Тінґвадлаватн, знаходиться в національному парку Тингведлир в Ісландії. Дайвери і любителі гострих відчуттів вже давно вподобали це незвичайне і дивовижне місце. Найбільша глибина дорівнює 63 м, а видимість чистої холодної води в цій западині становить більше 100 м. Тому, плаваючи і пірнаючи, тут можна втратити відчуття глибини.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 13 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 14 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

11. Дарваза “Ворота пекла”, Туркменістан

Дарваза (Darvaza) являє собою величезний діючий газовий кратер. Його розмір становить близько 60 метрів в діаметрі і 20 метрів у глибину. Здавна він отримав назву “Двері в пекло”. Геологи натрапили на печеру з великою кількістю природного газу. Щоб уникнути його впливу на людей і тварин, цей газ підпалили. На думку фахівців, він мав згаснути через кілька днів. Але на превеликий подив цей газ горить вже близько 45 років. Природно, це магічне і чарівне видовище. Подивитися на нього туристи їдуть звідусіль.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 15 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 16 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

12. “Місто на скелі” Сетеніль-де-лас-Бодегас, Іспанія

На півдні Іспанії ось вже 8 століть розташоване місто Сетеніль-де-лас-Бодегас – один з найдивовижніших куточків Андалусії. Головна його визначна пам’ятка – це багатотонні склепіння скель, які нависають над будинками і вулицями. Безліч будинків буквально “врізався” у скелі. Стінами і дахами жител служить базальтова скеля, на схилі якої і розташований цей дивовижний містечко.

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 17 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 18 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

prekrasn divovizhn m scya yak nev dom bagat om turistam 19 - Прекрасні і дивовижні місця, які невідомі багатьом туристам

13. Національний парк “Ленсойс-Мараньенсис”, Бразилія

Цей дивовижний парк знаходиться на узбережжі Атлантичного океану, на північному сході Бразилії. Диво природи вкрите білосніжними дюнами заввишки до 40 метрів. А коли починається сезон дощів, тут відбувається незабутнє видовище. В цей час серед піщаних дюн можна побачити безліч лагун з кришталево чистою, бірюзовою водою і всілякою живністю. Як риби і краби потрапляють сюди – цього ніхто не знає. Але видовище просто дивовижне.

Найвдаліший час для відвідування парку “Ленсойс-Мараньенсис” (Lençóis Maranhenses) з липня по вересень. У цей період лагуни повністю наповнені водою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code