Психологи дізналися, як гроші впливають на відносини

Психологи дізналися, як гроші впливають на відносини

Науковці з Китаю прийшли до висновку, що гроші впливають на відносини в парі. Так, багаті чоловіки набагато рідше залишаються вірними своїм другим половинкам.
Психологи з Пекінського педагогічного університету провели дослідження, що складається з двох етапів. Його учасниками стали китайські студенти. Всіх випробовуваних розділили на дві рівні групи: в кожну з них увійшли пари, які складаються у відносинах протягом досить тривалого часу.
На початку експерименту добровольцям роздали монети, завдяки чому утворилися дві групи: “багаті” і “бідні”. Далі кожного з випробуваних потрібно було оцінити, наскільки вони задоволені собою і достатньо привабливими є їхні партнери. При цьому учасників експерименту попросили уявити, що кількість монет, виданих їм вченими – це їхнє реальне багатство.
Підбивши підсумки результатів дослідження, експерти виявили таку закономірність: чоловіки, уявіть себе заможними, почали набагато більш вимогливо ставитися до зовнішності своїх других половинок. А ось жінки відреагували зовсім інакше. Раптове багатство їх партнерів не змусило представниць слабкої статі проявляти завищені вимоги до зовнішніх даних чоловіків.
Другий етап дослідження показав ще більш яскраву картинку. Всім піддослідним продемонстрували фото досить привабливих хлопців або дівчат, сказавши при цьому, що можуть без проблем організувати з ними зустріч. У результаті з’ясувалося, що “розбагатіли” студенти проявили більше бажання поспілкуватися з красенем чи красунею зі знімка, і їх не зупиняло навіть наявність другої половини. Особливо така тенденція спостерігалася і серед багатих чоловіків.
В цілому ж всі випробовувані зізналися, що заводити бесіду з незнайомою представником протилежної статі їм було в рази простіше, коли вони представляли себе заможними. Результати експерименту китайських вчених підтверджують гіпотезу, що людина здається іншим набагато більш сексуальним, якщо володіє великою кількістю ресурсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code