Самі дивні і дивовижні міста планети

Самі дивні і дивовижні міста планети

Всі міста на планеті відрізняються один від одного своєю унікальністю й своєрідністю. Однак існують такі місця, здатні вразити навіть того, хто бачив усе.

Пропонуємо твоїй увазі добірку найдивніших міст – візит в ці місця запам’ятається надовго.

1. Місто, розташований у двох державах

Подібних міст на землі багато, але цей – самий унікальний. Бюзінген-ам-Хохрайн – ексклав Німеччини на території Швейцарії. В економічному і соціально-політичному плані – це частина Швейцарії, в адміністративному – це частина Німеччини. Відмітна особливість німецько-швейцарського містечка полягає в тому, що тут використовують два поштових індексу – німецький і швейцарський. Але основна ходова валюта цього міста – швейцарський франк. Жителі користуються німецькими та швейцарськими телефонними номерами. Єдина німецька футбольна команда клубу “Бюзінген” грає на чемпіонаті Швейцарії. В місті є телефонні будки окремо для дзвінків в Швейцарію і окремо – в Німеччину.

sam divn divovizhn m sta planeti 1 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 2 - Самі дивні і дивовижні міста планети

2. Пекельний Пекло

Невелике містечко під назвою Hell (Пекло) розташований в штаті Мічиган (США). Звідки прийшла ця назва –невідомо. Але місцевим жителям воно подобається. Вони з великим задоволенням підтримують “пекельний імідж” міста. Часто туристи фотографуються при в’їзді в це містечко. Тут зображена незвичайна табличка з написом: “Ласкаво просимо в Пекло”. А в місцевому магазинчику сувенірів можна придбати документи на користування одного квадратного дюйма землі в Пеклі. Ціна одного квадратного дюйма $ 6,66. Однозначно, місцеві жителі не позбавлені гумору.

sam divn divovizhn m sta planeti 3 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 4 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 5 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 6 - Самі дивні і дивовижні міста планети

3. Китайський клон європейського міста

Китайські умільці з великим успіхом навчилися копіювати все унікальне і незвичайне. А що стосується скопіювати місто – це вийшло у них досить-таки успішно. Щоб китайські жителі, а також туристи змогли відчути себе європейцями і отримати можливість побродити по європейським вулицях, вони взяли незвичайне рішення –побудували копію австрійського містечка Халльштатте. Красиві будиночки з їх незвичайною архітектурою неможливо відрізнити від австрійських. Будівництво почалося з церкви, потім були побудовані й інші будівлі за образом і подобою австрійським. Вулиці вимощені красивою плиткою. Туристи і місцеві жителі з задоволенням проводять тут час, гуляють, забуваючи, що знаходиться в Китаї. Що стосується нерухомості в китайському Халльштатте – воно набагато дорожче, ніж в австрійському.

sam divn divovizhn m sta planeti 7 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 8 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 9 - Самі дивні і дивовижні міста планети

4. Місто, в якому заборонено вмирати

Норвезька населений пункт Лонгйір (архіпелаг Шпіцберген) – найпівнічніша у світі поселення. Тут офіційно заборонено вмирати. Єдине кладовище вже не функціонує більше 70 років. Такий закон пояснюється тим, що із-за найсильніших морозів тіла не розкладаються. А це приваблює хижаків. Людей для поховання літаком перевозять в інші міста Норвегії.

sam divn divovizhn m sta planeti 10 - Самі дивні і дивовижні міста планети

5. Останній вільний місто на Землі

У пустелі Колорадо (південно-східна Каліфорнія) є містечко під назвою Слябів Сіті (Slab City). Тут живуть в основному ті, кому нікуди йти – це бродяги, бездомні, які розчарувалися хіпі та старі люди. Це місто складається з трейлерів і саморобних халуп. У 40-х роках тут розташовувалася військова база і полігон, які через час перенесли на десять миль на північ. І майже кожен вечір місцеві слухають звуки стрілянини упереміш з виттям койотів. Після військових залишилося багато бункерів, наглядових баз та інших будівель, які називаються slabs — звідси й виникла назва міста. За квартиру, а також податки в Слябів Сіті ніхто не платить. Комунальні служби тут відсутні. Це досить-таки дивно і незвично, проте мешканці цього містечка кажуть, що їм тут затишно і комфортно. Місцеві жителі дали йому назву “останнє вільне місце США”.

sam divn divovizhn m sta planeti 11 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 12 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 13 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 14 - Самі дивні і дивовижні міста планети

6. Синій місто

Подорожуючи по Марокко, можна потрапити в дивовижне і красиве місце – містечко Шавен. Тут все пофарбовано у блакитний і синій кольори – стіни, двері, сходи, тротуари мають дивний колір – від блакитного до синього відтінків. Це пояснюється тим, що в давнину тут жили жиди, які вважали синій колір священним. Тому вони прикрашали свої будинки тільки таким кольором. Юдеї в цьому місці вже давно не живуть, але традиція збереглася. Вона передається з покоління в покоління.

sam divn divovizhn m sta planeti 15 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 16 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 17 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 18 - Самі дивні і дивовижні міста планети

7. Місто-скеля

Незвичайний місто Сетеніль-де-лас-Бодегас, розташований на півдні Іспанії, привертає увагу туристів з усього світу. Вони з’їжджаються сюди, щоб побачити диво, створене природою і умілими руками людини. Вся справа в тому, що місто розташоване в величезній скелі і є з нею єдиним цілим. Замість блакитного неба над головою можна побачити нависають базальтові скелі. Створюється враження, що вони можуть у будь-який момент обвалиться на голову впасти. Але вони тут стоять вже століттями.

sam divn divovizhn m sta planeti 19 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 20 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 21 - Самі дивні і дивовижні міста планети

8. Місто з єдиною дахом

На Алясці є місто Уиттиер, який знаходиться під одним дахом. Він розмістився в 14-ти поверховому будинку – це колишня військова казарма. Тут же знаходиться вся інфраструктура: магазини, лікарня, поліцейський відділок, школа. Є також церква та інші необхідні для життя установи. Справа в тому, що в цьому дивовижному містечку майже цілий рік дуже сильні морози і вітру. І з метою економії опалення і електрики був побудований цей місто. До речі, тут живе всього 220 осіб.

sam divn divovizhn m sta planeti 22 - Самі дивні і дивовижні міста планети

9. Місто, де кількість мертвих більше, ніж живих

У каліфорнійському місті Колма налічується понад 17 кладовищ. І на кожного живого припадає близько 1000 мертвих. Територія міста становить 4 944 квадратних кілометрів, з них 75% займають кладовища. Свого часу влада прийняли рішення прибрати всі кладовища з розташованого поруч міста Сан-Франциско. І всі покійні були перепоховані в цьому місці. Раніше в місті жили лише флористи, могильники та майстри з виготовлення пам’ятників. Але в 1980 році сюди почали з’їжджатися люди інших професій. Сьогодні девіз міста – “Здорово бути живим в Колме!”

sam divn divovizhn m sta planeti 23 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 24 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 25 - Самі дивні і дивовижні міста планети

10. Місто гуманоїдів

У 1947 році недалеко від міста Розуелл (США) жителі спостерігали незвичне явище – в цьому місці впав непізнаний літаючий об’єкт. Що це було досі невідомо. Але в зв’язку з цією подією Розуелл став відомий як місто інопланетян. Щороку тут проходять фестивалі, присвячені вторгнення НЛО. Навіть на mcdonald’s є зображення інопланетян.

sam divn divovizhn m sta planeti 26 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 27 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 28 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 29 - Самі дивні і дивовижні міста планети

11. Місто з печер

На півдні Тунісу знаходиться незвичайне місто – Матмата. Частина місцевих жителів живе в будинках, які являють собою глибокі землянки, викопані в місцевому твердому грунті. Традиційно навколо кожної землянки викопувалися штучні печери, які служили кімнатами і з’єднувалися ровами-коридорами. У 1970 році в місті були побудовані звичайні житла на землі, але більшість місцевих жителів залишаються жити в печерах. Тим, хто дивився фільм “Зоряні війни” – це місце може нагадати житло Люка Скайуокера.

sam divn divovizhn m sta planeti 30 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 31 - Самі дивні і дивовижні міста планети

sam divn divovizhn m sta planeti 32 - Самі дивні і дивовижні міста планети

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code