Що не потрібно робити у відносинах: топ-7 чоловічих помилок

Що не потрібно робити у відносинах: топ-7 чоловічих помилок

Насправді будь-які людські взаємини – це робота. Робота двох людей, що повинні щодня намагатися заради один одного. Якщо ти не хочеш прикладати зусилля, будь готовий до того, що відносини закінчаться, ледь розпочавшись. Саме для того, щоб ти уникнув подібної ситуації, ми склали топ-7 помилок у відносинах, які допускають чоловіки.

1. Проявляти нерішучість

Жінки страшенно не люблять нерішучих чоловіків. Коли ти не наважуєшся навіть заговорити з нею, само собою, ніякі стосунки зав’язати не вийде. Але не думай, що раз ти все-таки зважився і покликав її на побачення – справу зроблено, можна продовжувати сумніватися, боятися, комплексувати. Будеш соромитися поставити елементарне запитання, взяти за руку або сказати комплімент – вона обов’язково це відчує і навряд чи захоче другого побачення.

Особливо, якщо ти ще будеш сумніватися, кликати чи ні. Так що зав’язуй з усіма цими комплексами. Так, імовірність негативної реакції на твої дії є. Але якщо дівчина говорить з тобою, якщо прийшла на зустріч – значить їй як мінімум цікаво. І у тебе є всі шанси її завоювати. Ризикуй.

2. Ревнувати без приводу

Якщо у тебе є сумніви у вірності партнерки, що випливають у стеження, перегляд повідомлень та історії в браузері, заборона на спілкування з іншими чоловіками і гучне з’ясування стосунків, коли на неї хтось подивився – ти маєш всі шанси зруйнувати любов. Залиш подібні пристрасті підліткам.

Дорослі люди повинні вести себе відповідно. Є об’єктивний привід для ревнощів? Спокійно поговори з дівчиною, поясни, що її поведінка засмучує тебе. Причини немає, ти просто себе накрутив? В такому випадку не псуй ваші відносини підозрами і сценами ревнощів.

3. Постійно скаржитися

Вивалювати на другу половинку всі свої проблеми і похмурий настрій – погана ідея. Це не сексуально, не мило і дратує. Скиглії нікому не подобаються. Особливо, ниття таким дрібним, всім обридлим випадках, як погода, ситуацію на дорогах або зростання цін. Звичайно, ви разом в тому числі, щоб підтримувати один одного.

Якщо тебе щось турбує, розкажи дівчині. Ось тільки зроби це без ниття, не дави на жалість, а просто поділися і запитай ради. Вона буде вдячна за довіру і за твоє адекватне чоловіча поведінка, ось побачиш.

4. Ігнорувати її життя

Вона розповідає про нову роботу чи хобі, а ти демонстративно зеваешь і радиш обговорити «цю дурню» з подругами? Або перебиваешь і починаєш говорити про своє? Що ж, таким образам ти підштовхуєш дівчину розірвати ваші відносини. Раз ви разом, значить повинні цікавитися справами один одного, захопленнями, допомагати в разі чого. Егоїзму тут не місце.

Не виключаємо, що деякі теми тобі можуть бути нецікаві, а проблеми видаються надуманими. Але поясни хоча б вислухати, а вже потім у м’якій формі поясни, що не розбираєшся в цьому і нічого не можеш порадити. Також важливо завжди хвалити її досягнення, задавати питання. Словом, активно брати участь у житті, щоб вона бачила, що тобі не все одно. А якщо вважаєш справи і проблеми жінки нісенітницею, може, ти не так вже сильно зацікавлений в ній?

5. Не цінувати її зусилля

Те, що обидва партнери роблять заради відносин – це постійна праця. Проте праця добровільний, а не обов’язок. Тобі здається, що для неї нічого не варто приготувати сніданок чи випрати твої шкарпетки. А для дівчини це може бути справжньою перемогою над собою, перемогою заради тебе. І для якогось іншого хлопця вона би не намагалася.

Тому цінуй кожну дрібницю, що робить обраниця. Необов’язково співати оди. Просто скажи: «Дякую, я ціную твою турботу». Щирої подяки вистачить, щоб вона відчула себе щасливою і ще сильніше оточила тебе теплом і турботою.

6. Не прикладати зусиль самому

Якщо кохана докладає зусилля для ваших відносин, варто і тобі. Адже внесок повинен бути рівноцінним, тоді союз виходить гармонійним і ніхто не відчуває себе скривдженим. Дуже важливо допомагати другій половинці в побуті. Не перекладати на себе всі обов’язки, немає. Але знайти кілька справ, які тобі не складно і приємно буде робити. Наприклад, готувати або лагодити комп’ютер.

Головне, щоб ти виконував свою «частину угоди» регулярно й охоче. Також будь готовий допомогти дівчині з будь раптово виниклою проблемою, якою б безглуздою вона тобі не здавалася. Якщо вона буде знати, що завжди може на тебе покластися, то буде цінувати, поважати і любити ще більше.

7. Контролювати її

«Як я сказав, так і буде» – коли вступаєш у відносини, можеш відразу викреслити цю фразу зі свого лексикону. У вас добровільний союз двох вільних людей. Жінка має право на свою думку, особисті інтереси, окремий коло спілкування. І це нормально, ти теж маєш все ті ж опції.

Наступного разу, коли захочеш влаштувати коханій допит з пристрастю, задай собі питання, чому ти це робиш, звідки це маніакальне бажання контролювати життя іншої людини? Ти не довіряєш їй, боїшся, що піде? Може, не варто тоді бути з тією, кому не віриш? Або просто навчися довіряти.

У будь-якому випадку утримати партнерку силою не вийде. А ось підштовхнути її до догляду тиранією ти цілком можеш. Контролюєш, бо невпевнений у собі? Тоді борися з внутрішніми комплексами, але вона не повинна страждати через них.

Це основні помилки у відносинах, які заздалегідь прирікають союз на провал. Здійснюють їх всі люди без винятку, тому важливо бути уважним.

Якщо помічаєш за собою подібна поведінка, постарайся виправитися, якщо відносини реально дороги тобі. І напиши в коментарях, яка з цих помилок, на твій погляд, найбільш серйозна?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code