Що робити, якщо обгорів на сонці?

Що робити, якщо обгорів на сонці?

Напевно ви вже знаєте, що теплі сонячні дні можуть зіпсувати не тільки довгоочікуваний відпустку, але і ваше здоров’я. Для того, щоб цього не сталося потрібно зберегти свою шкіру від засмаги. Засмаглі, бронзові тіла виглядають не тільки красиво, але ще й сексуально, суперечці немає. Але не потрібно зловживати сонцем, адже нерідко на різних форумах побачиш фразу – згорів під сонцем. Звичайно ж, як би ви не старалися, повністю уберегти свою шкіру від сонця ви ніяк не зможете, але максимально мінімізувати цей вплив реально. Зараз вам буде запропоновано кілька відмінних способів заспокоїти шкіру після засмаги, тобто що робити,якщо згорів на сонці.

Таблетки

Звичайно ж найпростіший спосіб – це протизапальні ліки, це один з найпростіших і розповсюджених способів, щоб максимально зменшити запалення шкіри після засмаги і зменшити ймовірність серйозних пошкоджень шкіри. Ясна річ, що чим раніше ти приймеш таблетки, тим раніше вони почнуть діяти, тому не потрібно відкладати цю справу. Крім спеціальних препаратів, також можна буде взяти ібупрофен або ж аспірин, але ці таблетки більш ефективні для усунення страшного болю.

Пий багато води

Напевно вам відомий той факт, що промені сонця зневоднюють організм людини ну і звичайно ж саму шкіру. Крім цього, на сонці ви потієте тим самим втрачаєте вологу. Коли згорів під сонцем потрібно пити дуже багато води, навіть якщо ви не відчуваєте спрагу. Вода допоможе вашому організму відновитися, в тому випадку, якщо ви пробули під сонцем практично цілий день, то крім води радимо вам пити спортивні напої, завдяки яким ви максимально швидко налагодите баланс поживних речовин.

Обполоснися

Після того, як ви цілий день провели під пекучому сонцем, рекомендується прийняти холодний душ. Не варто приймати душ або ванну під гарячою водою, адже це може ще більше нашкодити вашій шкірі.

Користуйся лосьйоном

Обов’язково потрібно користуватися лосьйонами, які містять екстракти алое віра. Завдяки лосьйонів, ви значно зменшите термічні пошкодження вашої шкіри. Також потрібно звернути увагу на вітамін C, завдяки якому ви на багато швидше відновити пошкоджені клітини. І, напевно, найголовніше – не варто пити алкогольних напоїв, тому що вони дуже сушать шкіру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code