Секрети чоловічої сили

Секрети чоловічої сили

Що повинен робити сучасний чоловік, щоб не ослабнути завчасно і якомога довше зберегти репродуктивний дар?

У кожному чоловікові закладений сексуальний потенціал, розрахований не на одну, а на 15 жінок. Так вважають андрологи. Вони впевнені – саме такий запас чоловічої сили дозволив людству вижити.

Удари нижче пояса

Зниження потенції у 60% випадків пов’язано з хворобами різних органів і систем. У 30% випадків винна психологія – страхи і неправильну поведінку жінок. Решта 10% невдач мають змішані причини.

Віно збуджує бажання, але позбавляє можливості його здійснити. 50 грам міцного спиртного щодня – і ваша потенція дуже скоро буде не на висоті. Печінка, щоб засвоїти алкоголь, активно використовує чоловічий гормон тестостерон і перетворює його в жіночий – естроген. З роками знижується потенція, а груди зростає.

Никотин гасить бажання. Експеримент, в якому брали участь 3000 чоловіків у віці від 25 до 35 років, показав: чоловіки-курці в середньому займаються сексом менше 6 разів на місяць, а некурці – в 2 рази частіше.

Жжиття за кермом, щоденна дорожня тряска призводять до порушення кровообігу в статевих органах і застійного запалення простати. Якщо немає можливості їздити по хороших дорогах, вибирайте правильні машини, що захищають від непотрібної вібрації.

Мужчинам не варто їсти більше 100 грам соєвих продуктів в день, так як вони містять фітоестрогени, за структурою і дією схожі на жіночий гормон естроген. Їх надлишки погіршують якість сперми і можуть стати причиною безпліддя.

Дюшки і креми, точніше, що містяться в них хімікати групи фталатів, можуть стати причиною імпотенції, до такого висновку прийшли в Гарварді. Користуйтеся органічною косметикою, даруєте собі і обраницям парфум без хімії.

Уыработка чоловічого гормону тестостерону досягає піку в 25-30 років. З віком вона зменшується на 1-2% в рік, до 80 років становить 40% від рівня 25річного. Але ніколи не опускається до 0!

Зперма людей, що розмовляють по мобільному телефону більш чотирьох годин у день, втрачає до 30% своїх кращих якостей. Мікрохвилі, які випромінює мобільними телефонами, знижують кількість і рухливість сперми.

Лише 10% чоловіків, що мають проблеми з потенцією, звертаються до лікаря. Решта 90 відмовляються від статевого життя, вважаючи себе імпотентами. Хоча андрологи впевнені, що є тисяча і один спосіб повернути чоловічу силу.

Зі знаком плюс

Шотландські вчені зробили відкриття: чоловіки, які займаються любов’ю не менше трьох разів на тиждень, виглядають в середньому на 10 років молодше тих, хто обмежується 1-2 разами. Вчені впевнені, що періодичність сексуального життя на 75% залежить від звички і тільки на 25% – від генетики. Сьогодні у науки немає сумнівів, що секс повинен стати корисною звичкою для всіх.

Потенцию потрібно годувати. Приймайте вітаміни з їжею «розмноження» Е і А, вітаміни групи В, які підсилюють провідність імпульсів по нервах, позволяя відчувати гостріше.

Рранатовый сік містить антиоксиданти, під впливом яких розширюються судини і поліпшується кровопостачання статевого члена. У Каліфорнії 53 добровольці у віці від 21 до 70 років, що мають проблеми з ерекцією, пили гранатівий сік щодня протягом місяця. Після такого курсу лікування більше половини з них повідомили, що в любові у них відкрилося друге дихання.

У Великобританії та Німеччині вчені займалися з добровольцями танцями і довели, що погойдування стегнами в стилі Елвіса Преслі може поліпшити потенцію. Під час танцю кров активніше приливає до статевих органів. По ефективності танці від Елвіса порівнюють з дією сучасних препаратів.

Ежедневное вживання 100 грамів чорного шоколаду в день здатні поліпшити циркуляцію крові в судинах і підвищити бажання.

Долубника і малина – правильні атрибути романтичного вечора. Ці ягоди багаті цинком, який активно бере участь в синтезі головного чоловічого гормону – тестостерону.

Не так давно для поліпшення потенції застосовували препарати, содержащие простагландини групи Е. Ерекція виникала незалежно від бажання і могла тривати занадто довго. Препарати нового покоління гарантують більш м’який ефект – дія таблетки триває в середньому 4 години.

Ерекціі залежить ще й від того, наскільки натренированы ваші м’язи. Ходіть в спортзал – фізична сила і витривалість поліпшують потенцію та лібідо.

Чем вище соціальний статус чоловіка, тим активніше він в сексуальному житті. Підвищення по службі підвищує потенцію, а ось раптовий відхід від справ, навпаки, погано на неї впливає.

До речі

На думку фахівців, близько 150 млн чоловіків у всьому світі відчувають труднощі з ерекцією. Причому незадоволеність ерекцією не тільки збіднює сексуальне життя чоловіка, але і знижує її самооцінку.

Чоловіки різних країн по-різному ставляться до цієї проблеми. Для французів, наприклад, потужність ерекції важливіше, ніж для німців. І в той же час саме серед французів більше незадоволених своєю «твердістю» – 72%, серед жителів Швейцарії таких 61%, Великобританії – 51%.

В Росії проблеми чоловічого здоров’я раніше не були об’єктом серйозних медичних та соціологічних досліджень. Вважалося, що ослаблення статевої функції у чоловіків – результат неминучих вікових змін, а також наслідок нездорового способу життя. Але такий погляд на життя пора міняти. Еректильна дисфункція лікується, і наші чоловіки теж можуть додати собі поваги.

Якщо є проблеми з потенцією, треба:

– здати аналіз крові на цукор;

– перевірити рівень тестостерону та пройти тест на ПСА (аналіз крові на простатический специфічний антиген);

– зробити ЕКГ серця і узд передміхурової залози;

– виміряти тиск крові в статевому члені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code