Секрети виживання у великому місті

Секрети виживання у великому місті

Той, хто встиг хоч трохи пожити у великому мегаполісі, знає: тут людину чекає маса різноманітних випробувань. Для кого-то місто – це переміняють один одного пригоди і розваги, для деяких він стає своєрідною злітною смугою, а хтось просто не витримує такого шаленого ритму життя і відправляється на пошуки більш спокійних місць з розміреним темпом, де можна жити без зайвого поспіху і тривог.
Як би там не було, велике місто щодня заманює у свої обійми сотні і тисячі “новачків”, кожен з яких приїздить сюди з певними цілями і мріями. Як правило, більшість приїжджих – зовсім юні люди, головна мета яких – поступити в хороший університет і потім міцно закріпити свої позиції в мегаполісі, повному величезних надій і райдужних перспектив. Так починається протистояння великого міста і юного завойовника.
Чи виправданий такий сміливий вчинок, який вимагає максимальної віддачі сил та енергії? Адже місто, як відомо, багато дає, але ще більше забирає натомість. Відповідь – так, це того варто. Але лише в тому випадку, якщо ти ставиш перед собою конкретні цілі. Приміром, ти вкрай амбітний і неймовірно талановитий, але тобі не пощастило народитися в такій глушині, де ніяких перспектив не було, немає і бути не може. Ти бачиш в собі задатки харизматичного актора, але у містечку на театр можна побачити лише по телевізору. Дух підприємця у тебе в крові, але реалії такі, що в умовах жорстокої монополії шанси вибудувати бізнес з нуля мізерно малі. У таких випадках, дійсно, варто вирватися до столиці і спробувати реалізовувати свої мрії.
Але не думай, що в місті на тебе чекають з розпростертими обіймами. Чим більший мегаполіс, тим він жорсткіше і принципиальней, адже таким чином відбувається природний відбір для всіх бажаючих реалізувати свої плани і мрії. На жаль, але інертний людина довго тут не протягне. Будь городян може отримати неймовірний успіх або стати впізнаваною знаменитістю, але точно так само може і опуститися на саме дно соціальної драбини. Слід бути готовим до того, що у великому місті такий результат може торкнутися абсолютно кожного.
Якщо вірити статистиці, тільки в Росії кількість бездомних складає до 3% від числа всіх жителів країни. При цьому найбільша концентрація таких людей спостерігається саме у великих містах. Вкрай складно повірити в те, що в свій час всі бездомні жили зовсім звичайним життям: у одних була сім’я, інші вели успішний бізнес, треті займалися спортом, а хтось взагалі вдавалося успішно поєднувати у собі усі ці ролі.
Які причини призвели до того, що люди залишилися без даху над головою і прирекли себе на голодні поневіряння, холод і хвороби? Men’s LIFE перерахує їх у порядку значущості”, щоб попередити тебе, в яких ситуаціях необхідно бути гранично обережним і завжди зберігати пильність.
1. Ув’язнення
Різні джерела стверджують, що від третини до половини бездомних позбулися житла через те, що потрапили у в’язницю. У Росії до середини 90-х років мав силу закон, згідно з яким будь тюремного ув’язненого, засудженого більше ніж на пів року, автоматично виписували з місця проживання. В 1995 році цей закон відмінили, але бездомних, які втратили зі свободою ще й власне житло, поки залишається досить багато.
2. Махінації з нерухомістю
Наступну причину безпритульності статистика називає узагальнено: “втрата житла з різних причин”. Людей, які стали жертвами махінацій з нерухомістю та втратили у зв’язку з цим даху над головою, налічується приблизно 20%.
3. Сімейні проблеми
П’ята частина бездомних – це люди, які опинилися на вулиці через різного роду сімейних сварок і проблем. Часто у них є родичі: діти, батьки, колишня дружина або чоловік. Але, не бажаючи забути про старий конфлікт і пробачити того, хто провинився, вони геть відмовляються прийняти назад колишнього члена сім’ї або якось йому допомогти.
4. Втрата роботи
Приблизно 17% бездомних опиняються на вулиці, втративши джерела прибутку. Основний відсоток таких людей раніше мешкав у невеликих провінційних містах, де став жертвою скорочення чи звільнення з якої-небудь іншої причини. У таких місцях дефіцит робочих місць відчувається особливо гостро, бо, втративши єдиного джерела доходу, людина вимушений відправитися на пошуки роботи в величезний мегаполіс, де доводиться пристосовуватися до зовсім новим і незвичним для нього правилами життя. На жаль, часто такі зміни закінчуються вельми плачевно.
5. Особистий вибір
Дивно, але до цієї групи позбулися житла регулярно приєднується все більшу кількість людей. На сьогоднішній день у найбільш парадоксальну категорію, іменовану в статистичних звітах, як “особистий вибір”, входить більше 14% бездомних – іншими словами, кожен сьомий добровільно прирікає себе на таке існування! Принаймні, саме так це виглядає в їх власному уявленні.
Чому так відбувається?
Що є причиною того, що далеко не всім вдається вистояти під градом ударів долі? Відповідей на це питання існує маса: особисті якості людини, безграмотна політика держави щодо безробітних, холоднокровність людей у великих мегаполісах, відсутність будь-якої підтримки і багато іншого. Так чи інакше, у тебе є унікальна можливість вчитися на помилках інших людей. Привчай себе бути як можна більш обережним, добре продумувати наперед кожен свій крок і обов’язково заручатися підтримкою близьких тобі людей.
Бездоганно дотримуючись всіх цих правил, можеш сміливо занурюватися у вир складною, нудним і неймовірно захоплюючою міського життя. У мегаполісу є своя душа і неповторна енергетика, якої він обов’язково з тобою поділиться, якщо ти дійсно будеш до цього готовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code