Секс з новою коханою

Секс з новою коханою

Навіть самі досвідчені чоловіки можуть нервувати перед інтимом з постійними коханок, не кажучи про сексі з новою партнеркою. Однак у чоловіка є всі шанси опинитися на висоті, якщо він буде дотримуватися ряду простих правил.

Пам’ятайте, що всі дівчата різні. Якщо ви зустрічалися вже кілька разів, але ніяк не переходьте до більш інтимному спілкуванню, це не означає, що дівчина до вас не зацікавлена: деяким з них потрібно більше часу, щоб перейти на нову стадію відносин. Потерпіть трохи, і дівчина сама натякне вам, що вона готова. Як тільки вона зробить так, щоб ви залишилися наодинці, знайте, що тепер прийшла ваша черга діяти.

Коли вам дадуть «зелене світло», ні в якому разі не поспішайте! Осыпьте свою подругу поцілунками, дайте їй зрозуміти, що ви раді бути з нею, і справа не тільки в сексі. Поступово переходите з ніжних поцілунків до більш пристрасним. Після цього необхідно приділити увагу іншим частинам тіла коханої: особливо чутливі у жінок груди, внутрішня сторона стегон, живіт і сідниці. Витратьте на ласки 15 хвилин свого часу, і жінка буде готова заради вас на все. Не забувайте самої ерогенною зоні своєї партнерки — її клітор: більшість жінок обожнюють оральні ласки.

Підходячи до «головної події» слід пам’ятати, що ви не зобов’язані влаштовувати перед жінкою шоу і показувати все, на що ви здатні. Для початку оберіть найбільш зручний і знайому для вас позицію. Пам’ятайте, що більшість жінок мають потребу в стимуляції клітора, щоб досягти оргазму. Перший раз повинен запам’ятатися якістю, а не кількістю: це не марафон і не спринтерський забіг. У середньому жінку задовольняє статевий акт тривалістю 10-20 хвилин.

Якщо жінка дійсно вам подобається, приділіть їй достатньо уваги після сексу. Як правило, жінці необхідно близько 20 хвилин посткоїтальних ласк і близькості. Ви можете просто полежати, обійнявшись, або поговорити про що-небудь. Найголовніше, щоб жінка не подумала, що ви затіяли все лише заради задоволення своїх потреб.

Не соромтеся зателефонувати своїй коханці на наступний день: це не здасться їй настирливим. Навпаки, вона буде дуже рада вашій увазі і відчує себе бажаною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code