Шкідливі впливу харчових добавок

Шкідливі впливу харчових добавок

Те, що виробники запихають в продукти харчування велику кількість хімічних речовин з складною назвою – це, думаю, відомо всім. Всі знають або здогадуються, що такі харчові добавки шкідливі для здоров’я. Але чим і чому?

Одна з найбільш поширених харчових добавок – це нітрит натрію. Він додається в продукти для консервації (тривалого зберігання), а так само додати кольору і аромату м’яса, сосисок, шинки, риби і т. п. Так як наші виробники не знають міри ні в чому, то нітрит натрію додають у продукти у величезних кількостях. Нітрит натрію при попаданні в кров у великій кількості зв’язує гемоглобін, перешкоджаючи перенесенню кисню. Протягом життя він накопичується в організмі людини, так як не виводиться з організму. В умовах високої температури нітрит натрію перетворюється в активну хімічно з’єднання, здатне викликати ракові захворювання.

Бутилгидроксианизол (BHA) і Бутилгидрокситолуол (BHT) – це вид консервантів відомих як Е320, які додають у жувальні гумки, чіпси і рослинні масла, для запобігання їх окислення. Може викликати шкірну висип, розлад шлунку і навіть рак.

Пропилгаллат (E310) – також є антиокислителем. Його додають в м’ясо, курячі кубики і жувальну гумку. Також може стати причиною ракових захворювань.

Глютамат натрію – популярна харчова добавка призначена для посилень смаку. Він може викликати головний біль і нудоту.

Транс-жири типу заборонені до використання в продуктах пистания, але в будь-якому фаст-фуді ви можете ними завантажитися під зав’язку. Транс-жири на прмую пов’язані з хворобами серця, інсультом, захворюваннями нирок.

Олестра – замінник жиру з нульовою калорійністю. Часто використовувався при виробництві чіпсів. Олестра перешкоджає засвоєнню організмом вітамінів і погіршує травлення. Може стати причиною ракових і серцевих захворювань.

Бромат калію іноді використовують при виробництві хлібобулочних виробів. Також може стати причиною ракових захворювань.

Медики постійно знаходять шкоди для здоров’я тієї чи іншої добавки, уряду їх забороняє, а виробники вигадують нові. Замкнуте коло…

 shk dliv vplivu harchovih dobavok 1 - Шкідливі впливу харчових добавок

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code