Скільки коштує бути бійцем ММА

Скільки коштує бути бійцем ММА

ММА – це відносно молодий вид спорту, офіційно він був визнаний трохи більше 20 років тому. Однак його популярність вже дозволяє заявляти деяким експертам, що класичні види боротьби зараз йдуть в минуле, так як їх витісняють змішані єдиноборства. Дійсно, секції ММА є у багатьох (фітнес) спортклубах, і кількість відвідують їх чоловіків і навіть жінок постійно збільшується. Популярність ММА сьогодні активно зростає в усьому світі, в тому числі і в Росії.

У чому причини популярності змішаних єдиноборств? Напевно, головне – це їх видовищність. Кожен бій – свого роду гімн людській силі і спритності, де в чесному протистоянні перемагає найбільш гідний той, хто продумав тактику і грамотно використовував прийоми, що дозволили йому взяти верх над супротивником.

sk l ki koshtu buti b ycem mma 1 - Скільки коштує бути бійцем ММА

Федір Ємельяненко

ММА іноді помилково називають «боями без правил». Це в корені невірно: кількість правил у змішаних єдиноборствах як раз дуже велике. Вони стосуються як больових прийомів, які можна застосовувати в ході сутички, так і екіпіровки бійців. Правила покликані знизити травматичність цього виду спорту, максимально захистити спортсменів від отримання серйозних тілесних ушкоджень. Тому практично вся екіпіровка, необхідна бійця ММА, володіє захисними функціями. Оскільки мова йде про здоров’я, важливо купувати екіпіровку тільки перевірених брендів.

Отже, що вам необхідно придбати, щоб зайнятися змішаними єдиноборствами? Правила міжнародних організацій диктують, що під час змагань на бійця повинні бути тільки рукавички і шорти. Інші елементи екіпіровки можуть травмувати супротивника, тому знаходяться під забороною. А ось тренування – зовсім інша справа, тут вам буде потрібно значно більше предметів. Поговоримо про кожному елементі екіпіровки окремо.

Рукавички для боїв ММА

Відрізняються від звичних боксерських рукавичок, так як не мають пальців, що дозволяє проводити кидки і больові прийоми. Рукавички для змішаних єдиноборств виробляються з шкіри і шкірзаму, мають різну товщину наповнювача, що впливає на рівень поглинання сили удару.

sk l ki koshtu buti b ycem mma 2 - Скільки коштує бути бійцем ММА

Рукавички ММА Excalibur


Рукавички боксерські

Вони потрібні при поведінці тренувань для відпрацювання ударної техніки в спарингу або при роботі на мішку. Вага боксерських рукавичок безпосередньо залежить від ваги спортсмена, який їх використовує. багато бійці спеціально використовують в тренувальному процесі більш важкі рукавиці, щоб потім мати перевагу в бою.

На спеціалізованому сайті ви можете вибрати серед 350 найменувань рукавичок (боксерських і для ММА) ті, які підходять саме вам. Їх вартість починається від 1490 рублів і доходить до 50000.

Боксерський бинт

Його намотують під рукавички, щоб знизити ризик отримання травми завдяки фіксації пальців і кистей. Можна придбати бинти двох видів: із стовідсоткової бавовни або з поліестером, більш еластичні. Їх вартість коливається від 250 до 2000 рублів залежно від довжини, матеріалу і форми.

Шорти для ММА

Завдяки довжині приблизно до 2/3 стегна і вільного крою шорти не сковують рухи під час бою. Для цього ж у них робляться еластичні вставки.

Для тренувань нарівні з шортами потрібно мати спортивні компресійні штани. Завдяки еластичності і щільному приляганню вони покращують кровообіг, підвищують ефективність роботи м’язів і при цьому не сковують рухів, а антибактеріальне просочення служить для захисту від шкірних хвороб.

sk l ki koshtu buti b ycem mma 3 - Скільки коштує бути бійцем ММА

Сайт realboxing.ru пропонує вашій увазі шорти і компресійні штани в широкому асортименті (більш 500 найменувань). Вони розрізняються як за кольоровою гамою, так і за ціною (від 1850 до 8890 рублів).

Захист тіла і кінцівок

Для захисту ніг необхідно використовувати захист гомілки й стопи, яка буває чулкового типу і з фіксацією на ременях. Наколінники і налокітники захищають від травм як самого спортсмена, так і його спаринг партнера. Захисні елементи різноманітні за будовою і по функціоналу. В залежності від моделі ціна може бути нижче 500 рублів або перевищувати 20000.


Рашгард

Це щільно облягає тіло футболка з еластичного матеріалу, надійно захищає від контакту з шкірним покривом суперника, дозволяє поту випаровуватися з шкіри і підтримувати потрібну температуру тіла.

Рашгард – відносно новий предмет спортивного одягу, ще років десять тому в Росії про нього мало хто чув. Повної єдності в думках про його походження немає. За однією версією, рашгард придумали бразильські серфери, які після запливів часто влаштовували бої на березі, за іншою – його винайшли, намагаючись вирішити проблему терморегуляції для гравців в американський футбол. Як би те ні було, відмінно виводить вологу, щільно облягаючий тіло одяг виявилася досить популярною у бійців.

В магазині RealBoxing більш 400 найменувань цього товару як з коротким, так і з довгим рукавом широкого розмірного ряду. Вартість коливається в межах від 1400 до 6800 рублів.

Капа

Цей предмет був винайдений в самому кінці XIX століття лондонським дантистом для захисту боксерів під час бою. Перші капи були одноразовими, і щоб утримати їх у роті, треба було міцно стиснути зуби. Тільки через кілька років, зі зміною використовуваного матеріалу, капи стали більш зручними і практичними.

Зараз можна придбати капи двох різновидів: термопластичні і індивідуальні. Індивідуальні капи виготовляються стоматологами для конкретної людини за допомогою зліпків зубів і коштують великих грошей. Оптимальним варіантом є термопластичні капи. Зручні у використанні, вони дозволяють розмовляти, варіюються за формою, дизайном, розміром і товщині шарів.


Шолом

Якщо кілька років тому можна було боротися без шолома, то сьогодні його використання обов’язково. І це зрозуміло: шолом допомагає уникнути черепно-мозкових травм. Бюджетні моделі виробляються зі шкірозамінника, більш дорогі – з шкіри. У спеціалізованому магазині шоломи можна придбати як за 1950, так і за 48400 рублів.

Важливу роль відіграє розмір: від шолома потрібно, щоб він зручно і щільно сидів, захищав обличчя, ніс і вуха, і при цьому залишав достатній рівень огляду, необхідний для ведення бою.

sk l ki koshtu buti b ycem mma 4 - Скільки коштує бути бійцем ММА


Бандаж

«Раковини», що захищають пах, розрізняються за матеріалом, з якого їх виготовляють. Металеві дають найвищу захист, але досить дорогі. «Раковини» із пластику добре захищають від пошкоджень, а для зменшення сили удару служать зроблені в них силіконові вставки. Їх вартість коливається в діапазоні від 300 до 12900 рублів.

Підведемо підсумки – вартість повної екіпіровки ММА варіюється від 7000 до 127 000 рублів. Не обов’язково відразу купувати повний комплект екіпіровки, можна почати з самого необхідного: захисту гомілки, боксерських рукавичок, шолома, бинтів і капи. Звичайно, ММА не можна назвати дешевим видом спорту. Для того, щоб серйозно займатися єдиноборствами, необхідно ретельно екіпіруватися. Однак на сайті, професійно займається спортивною екіпіровкою, зокрема realboxing.ru можна знайти все, що потрібно за доступними цінами. Якщо ви новачок, то можете підібрати бюджетні брендові варіанти, але для серйозного спорту, звичайно, слід придбати більш якісну екіпіровку.

Матеріал розміщено на правах реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code