Склад тренування

Склад тренування

Склад тренування — як склад злочину: всі подальші результати можна визначити за нього заздалегідь. Якщо твій графік тренувань на найближчий мікроцикл практично бездоганний, а результати залишають бажати кращого, уважно вивчи кожний тренувальний день.

Природно, однаковими тренування ніколи не будуть і склад кожного тренування повинен постійно змінюватися — залежно від цілей, які ти переслідуєш. Але є деякі правила, які треба дотримуватися неухильно:

1. Ніколи не відмовляйся від базових вправ. Неважливо, ти хочеш схуднути, набрати або просто зберегти свою вагу, продовжуй присідати і робити жими штанги лежачи і тяги.

2. У комплексах, що тренують великі групи м’язів начебто грудей, стегон або спини, завжди першим став базове рух — жим штанги лежачи, присідання, тяги штанги в нахилі або підтягування.

3. Навпаки, дрібні групи м’язів — дельтоподібні, біцепси і трицепси — потребують базовому вправі в останню чергу. Почни їх тренінг з ізолюючих рухів.

4. При складанні кругової тренування намагайся хоча б в одному з кіл застосувати кілька базових рухів. Це збільшить інтенсивність тренування і збільшить витрату калорій.

5. Не роби в загальній сумі понад шести-дев’яти сетів всіх вправ на великі м’язи і більше трьох-шести на дрібні. Більше не завжди означає краще. Винятком є найширші, литкові і дельти — тут обсяг тренувань може бути великою, близько 10-15 сетів на м’яз.

6. Кількість повторів у базових рухах не піднімай вище восьми. Винятком можуть бути розминкові підходи, в яких роби по 10-12 повторів.

7. Вправи на дрібні м’язи та м’язи живота завжди залишай на фінал тренування.

8. Якщо ти застосовуєш комбінації вправ, намагайся не схрещувати базові рухи ні з чим іншим. Нехай навантаження в них буде максимально силовий за характером, а комбінації прибережи для більш простих рухів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code