Спонсорську відео: знайомтеся, робот по імені Чаппи

Спонсорську відео: знайомтеся, робот по імені Чаппи

Кінокартина, прем’єри якої з таким нетерпінням чекав весь світ, більш ніж виправдала очікування глядачів: фільм «Робот по імені Чаппи» виявився насиченим, яскравим і динамічним, але разом з тим ліричним і чуйним. Чаппи дійсно зачепив за душу, і цей факт не міг залишитися непоміченим.
Компанії Sony Pictures і OMD запросили 12 Youtube блогерів з різних країн Європи, запропонувавши їм об’єднати зусилля і представити своє бачення образу милого і настільки незвичайного робота. Всі запрошені взяли участь у графіті турнірі, що відбувся в Лондоні 25 лютого 2015 року.
Перед тим, як приступати до завдання, блогери зустрілися з режисером фільму Нілом Бломкампом і подивилися фільм «Робот по імені Чаппи», образ незвичайного головного героя. Ввечері учасники заходу вирушили на виконання своєї творчої місії — команді належало створення графіті за мотивами блокбастера на стіні розміром 18 х 3 метри. Коли робота новоспечених художників була закінчена, стіну розібрали на 600 фрагментів і кожен з них відправили шанувальникам фільму.
Процес створення графіті транслювався у прямому ефірі — всі охочі могли спостерігати за творчим процесом через Twitch, популярну ігрову платформу. Сумарна кількість переглядів прямої трансляції події перевищила 1 мільярд!
Крім того, блогери встигли позмагатися у грі EVOLVE разом з популярним ведучим Twitch Spamfish.
Ти також можеш побачити повну картину появи на світ такого унікального шедевра — яскравого і колоритного Чаппи, створеного руками 12-ти талановитих учасників проекту. Приєднуйся до перегляду трансляції, стань єдиним цілим з командою улюблених блогерів і насолоджуйся дійсно вражаючим творчим процесом!
Офіційні сторінки у соцмережах:
Facebook https://www.facebook.com/sonypicturesru
Instagram https://instagram.com/sonypicturesru
Twitter https://twitter.com/SonyPicturesRU
YouTube https://www.youtube.com/user/SonyPicturesRU
Спонсорську відео від Sony Pictures

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code