Спортивне харчування на вагу. Чи варто брати?

Спортивне харчування на вагу. Чи варто брати?

Спортивне харчування – комплекс спеціальних добавок, застосування яких актуально як доповнення до звичайного домашнього раціону спортсмена! Особливо затребувані такі продукти у випадках коли:

1. Потрібно досягти швидких спортивних результатів (набір м’язової маси, наприклад).

2. Є необхідність у швидкому відновленні після інтенсивних фізичних навантажень.

3. Відсутня можливість повноцінно харчуватися по ходу дня. Спортивне харчування в таких випадках може виступити замінником одного із прийомів їжі.

Спортивне харчування є найважливішою складовою Вашого успіху в спортзалі. Однак у цьому питанні ключову роль відіграє рішення, прийняте на етапі вибору добавки!

sportivne harchuvannya na vagu chi varto brati 1 - Спортивне харчування на вагу. Чи варто брати?

Спортивне харчування на вагу або брендове – чи варто переплачувати?

Сучасне спортживлення на вагу – це гідний аналог брендових добавок, який поступається ним лише зовнішнім оформленням упаковки! Розвиток даного напряму на ринку дозволяє деактуализировать затвердження «бодібілдінг – задоволення не з дешевих.

Основні відмінні характеристики спортивного харчування на вагу від брендованого:

1. Ціна. Мова йде про головному факторі, на який ми звертаємо увагу при виборі! Купуючи ваговий спортпит, Ви виключаєте з вартості добавки націнки за бренд, дорогу фірмову упаковку, рекламну компанію продукту і т. д.

2. Натуральність складу. Спортивне харчування на вагу являє собою чисте речовина, виключає зі свого складу барвники, смакові підсолоджувачі, консерванти, емульгатори, чого не можна сказати про маячних аналогах!

3. Асортимент. Різноманітність розважних добавок сьогодні нічим не поступається брендовим, що робить їх ще більш актуальними! Креатин, амінокислоти, протеїн купити – скористайтесь каталогом Strong Club і вибирайте свій продукт на вагу!

sportivne harchuvannya na vagu chi varto brati 2 - Спортивне харчування на вагу. Чи варто брати?

Спортивне харчування по видах. Яку добавку вибрати?

Спортивне харчування являє собою комплекс активних добавок, який покликаний наповнити раціон людини необхідною кількістю амінокислот, білка, вуглеводів і вітамінів для досягнення поставлених спортивних цілей. Вибір необхідної формули спортпита повинен здійснюватися від актуальних для Вас завдань:

1. Гейнер – для м’язового зростання і відновлення енергетичного балансу. Справжня формула побудована на основі вуглеводів (домінуючий компонент) і білків. Це також хороший вибір для тих, у кого не виходить дотримуватися нормальний режим харчування.

2. Купити протеїн – захист і будівництво м’язових тканин. Мова йде про добавку, яка практично повністю складається з білка (відсоток вуглеводів практично нульовий).

3. Амінокислоти – відновлення, зростання, захист м’язів від руйнування. Це речовини з високою активністю, що відрізняються практично миттєвим засвоєнням.

4. Жіросжігателі – схуднення. Одним з найбільш затребуваних в цьому питанні продуктів є L-карнітин (працює тільки при комбінуванні прийому формули з фізичними навантаженнями).

5. Енергетики – експрес вироблення енергії в період підвищених фізичних навантажень. Склад такого спортивного харчування формують швидкі вуглеводи (актуальні під час тренінгу).

Крім цього в каталозі спеціалізованого магазину спортхарчування на вагу Strong Club Ви відшукайте такі добавки як Карнітин, Глютамін, Аргінін та багато інших!

sportivne harchuvannya na vagu chi varto brati 3 - Спортивне харчування на вагу. Чи варто брати?

Найбільш вдалі комбінації спортивного харчування на вагу

Рекомендації, що стосуються спільного прийому різних видів спортивного харчування на вагу залежно від поставлених цілей (доречна комбінаторика декількох добавок з переліку):

1. Сила: креатин, трибулус, купити протеїн (на основі молочної сироватки), экдистерон та ін.

2. М’язова маса: гейнер, незамінні амінокислоти, лейцин, протеїн, креатин.

3. Боротьба з жировими відкладеннями: амінокислоти, схуднення, риб’ячий жир, вітамінно-мінеральні добавки до раціону, глютамін, інозин та ін

4. Драйв (енергія): ВСАА, карнітин, екстракт зеленого чаю, тирозин та інші.

Рекомендації в плані поєднання спортивного харчування з прив’язкою до тренувального процесу:

1. Перед початком тренінгу: протеїнові добавки, креатин, аргінін, ВСАА, гліцин, глютамін.

2. Після виходу із залу: купити протеїн, гейнер, спортживлення на основі альфа-липолевой кислоти, креатину, лейцин, ВСАА.

sportivne harchuvannya na vagu chi varto brati 4 - Спортивне харчування на вагу. Чи варто брати?

Побічні ефекти спортивного харчування на вагу

Спортивне харчування – добавки, які побудовані на натуральних компонентах. У зв’язку з цим можна говорити, що ступінь негативних наслідків від прийому протеїну або, наприклад, амінокислот, не вище, ніж від вживання сиру або інших домашніх продуктів!

Поява побічних ефектів від вживання спортивних добавок може пояснюватися такими моментами:

1. Наявність алергічних реакцій на споживаний продукт або індивідуальна непереносимість одного з компонентів добавки.

2. Неправильне вживання спортхарчування (значне перевищення рекомендованої дози, ігнорування порад, що стосуються часу прийому і т. д.).

3. Використання неякісної продукції.

Strong Club – це не тільки гарантія безпеки та ефективності спортхарчування на вагу, але і надання вичерпних консультацій в питанні правильного вживання добавок!

sportivne harchuvannya na vagu chi varto brati 5 - Спортивне харчування на вагу. Чи варто брати?

Рекомендації від Strong Club в питанні запобігання побічних ефектів від прийому спортхарчування на вагу:

– Не використовуйте в своєму харчуванні препарати, які можуть вплинути на обмін речовин в підлітковому віці, під час вагітності або при наявності онкологічних захворювань.

– Не приймайте амінокислоти, креатин, протеїн натщесерце, якщо Ви маєте проблеми з шлунком. В період загострення гастриту або при інших серйозних захворюваннях ШКТ амінокислоти зовсім повинні бути виключені зі спортивного раціону.

– Вживання гейнера не рекомендується при діабеті або проблеми з ендокринною системою. Це також стосується інших высокоуглеводистых напоїв.

Міфи про проблеми, що викликаються прийомом спортивного харчування на вагу

1. Серце і судини. Раніше стверджувалося, що регулярний прийом протеїнових добавок сприяв підвищенню смертності у зв’язку із захворюваннями серця. Однак цей взаємозв’язок була повністю спростована десятками випробувань!

2. Канцерогенну дію. У цьому питанні слід зазначити, що взаємозв’язок між злоякісною пухлиною яєчників і споживанням білка відсутня. Це ж стосується і передміхурової залози. При цьому не грає ролі який саме вид білка використовується (рослинний чи тваринний).

3. Проблеми з потенцією. Зниження чоловічої сили з-за білка можливо тільки в результаті самонавіювання! Стосовно ж самого твердження, воно скоріше відноситься до соєвому білку. Однак щоб відзначити навіть найменші проблеми з потенцією, соєвий протеїн повинен споживатися немислимими обсягами!

4. Вплив на нирки. Існує думка, що спортивне харчування на вагу негативним чином позначається на роботі нирок (сприяє утворенню каменів в сечостатевій системі). Однак це лише черговий міф, не знайшов підтвердження!

5. Протеїн може служити повноцінним замінником їжі. Це черговий міф! Протеїнові добавки і правда володіють високою поживною цінністю для організму, проте не можуть виступати замінником звичайної їжі! Білкові добавки є хорошим рішенням в питанні разового заміщення одного прийому їжі, але не більше.

Матеріал розміщено на правах реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code