Сушка м’язів, або Як отримати рельєфне тіло

Сушка м’язів, або Як отримати рельєфне тіло

Безсумнівно, вам хочеться показати всім свої накачані м’язи, не просто накачані, а ще і рельєфні м’язи. Але домогтися рельєфних м’язів не так вже й легко. Якщо ви набрали достатньо м’язової маси, пора задуматися про сушінні м’язів.

І якщо правильне, красиве побудова тіла ваша основна мета, то вам потрібно подумати про вправи для сушіння. Вправи для сушіння м’язів це комплекс вправ з використанням тягарів, призначений для того, щоб прибрати зайвий жир з вашого тіла.

Вправи для сушіння м’язів потрібно виконувати практично без перерви між ними, відпочинок повинен становити не більше хвилини. Ваги треба підібрати таким чином, щоб ви могли зробити 12 – 15 повторень, а це значить ваги повинні бути менше ніж при наборі м’язової маси.

Єдине, чим вправи для сушіння м’язів відрізняються від вправ для нарощування м’язове маси – це кількістю підходів. Не потрібно обмежувати себе тільки силовими вправами, також виконуйте кардионагрузки: бігова доріжка, велотренажер.

Щоб мати суху м’язову масу, вам потрібно не тільки виконувати вправи для сушіння м’язів, але і дотримуєтеся строгу дієту. Потрібно звести до мінімуму споживання жирів. Але це не означає, що потрібно зовсім відмовитися від жирів, жири також необхідні вашому організму. Нічого страшного не трапиться, якщо ви будете споживати трохи жирів під час їжі. Крім цього, потрібно скоротити споживання основного джерела енергії, яким є вуглеводи. А споживання білка потрібно збільшити, ваші м’язи не повинні відчувати не достатку у білку.

Прийоми їжі потрібно зробити частішим. Високий темп метаболізму дозволяє зберегти тільки дробове харчування. Приплив невеликої кількості калорій в організм повинен бути регулярним, тому є потрібно не три, а п’ять рази вдень. Якщо харчування відсутній досить довго, організм починає виробляти гормон кортизол. При цьому в якості живлення використовуються власні м’язи, і починається їх розпад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code