Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Рівно 150 років тому перше в світі турбюро відправило з Лондона в Париж першу у світі туристичну групу. Пропонуємо вибрати свій маршрут для літньої відпустки.

Напередодні літнього сезону один з найбільших туристичних порталів «TripAdvisor» опублікував рейтинг «Choice Travel 2011», заснований на відгуках відвідувачів. Пропонуємо рейтинг найцікавіших міст Європи, які неодмінно варто відвідати під час відпустки.

25 місце: Позітано, Італія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 1 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Італійські міста не відчувають нестачі чарівності. І саме це істинно італійський шарм оцінили туристи в містечку Позітано, який поступово перетворюється в справжню курортну зірку. Барвисті будинки, які спускаються прямо в бірюзове море… Шансів купити квартиру в Позітано мало, зате можна забронювати апартаменти з прекрасним видом на море.

Місце 24: Інтерлакен, Швейцарія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 2 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Швейцарський курорт, на якому можна спробувати буквально всі можливі види спорту. І завжди – з захоплюючим видом на гори. Інтерлакен влітку ідеально підходить для трекінгу – пішохідних туристичних подорожей.

Місце 23: Ротенбург-на-Таубере, Німеччина

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 3 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Чудовий баварське містечко, немов зберігся в первісному вигляді з часів Середньовіччя. Хоча насправді сучасний вигляд місто набуло лише після Другої світової війни. Серед іншого, воно відоме давніми традиціями друкарства, а також музеєм середньовічного кримінального права.

Місце 22: Рейк’явік, Ісландія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 4 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Столиця Ісландії, незважаючи на прохолодний клімат, пропонує гарячі пам’ятки: термальні джерела і розкішні спа-салони, рахунок за перебування в яких може різко підвищити тиск звичайної людини. Варто випити чашку кави в обертовому ресторані «Perlan», побудованим над термальним джерелом, а заодно – вивчити барвисті дахи міста. Окремої згадки заслуговує кухня та нічні клуби Рейк’явіка.

Місце 21: Краків, Польща

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 5 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

У XIV—XVII століттях — Краків був столицею Польщі, і аж до XVIII століття — місцем коронації польських королів. Центр міста став одним з перших об’єктів, включених до Списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Саме тут, на пагорбі Вавель, розташовані Королівський замок і Кафедральний собор святих Станіслава і Вацлава. Єпископом вавельской кафедри в свій час був Кароль Войтила — майбутній Папа Римський Іван Павло II. У кафедральному соборі поховані польські королі, найбільші польські поети, а також політичні діячі. У квітні минулого року у Вавельському замку був похований президент Польщі Лех Качиньський і його дружина Марія, загиблі в авіакатастрофі під Смоленськом.

Місце 20: Відень, Австрія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 6 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Незважаючи на снобізм, це, ймовірно, самий вишуканий європейський місто. Втім, у нього є і більш скромне особа, яка теж варта уваги. Приміром, прекрасні віденські парки. І, звичайно, не можна виїхати з Відня, не спробувавши місцевого кави і знаменитого торта «Захер».

19 місце: Амальфі, Італія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 7 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Історія Амальфі, італійського міста в регіоні Кампанія, бере початок з римських часів. В свій час саме з Амальфі доставлялося більшість товарів до Папського столу (і не тільки столу). Після вторгнення нормандців місто прийшов в занепад і вже не зміг відновити колишню силу. Однак це не заважає йому залишатися прекрасним місцем для відпочинку.

Місце 18: Брюгге, Бельгія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 8 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Бельгійський Брюгге називають “Фламандської Венецією “. Це один з найбільш добре збережених середньовічних міст в Європі. Але тут, на жаль, завжди дуже людно. Водний канал з’єднує Брюгге з іншим прекрасним бельгійському містом – Гентом.

Місце 17: Стокгольм, Швеція

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 9 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Шведська столиця наповнена відкритими просторами і гідністю. Стокгольм має пряме поромне сполучення з Гданськом, а також Таллінном і Аландським островам. Здається, що тут завжди холодно, але у шведській столиці безліч самих гарячих розваг на будь-який смак.

Місце 16: Ія, Греція

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 10 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Санторіні – це один з південних островів Киклад. Він знаходиться між островами Іо і Анафему, а площа острова досягає 96 кв. км. Тут постійно живуть близько 11 тисяч осіб. Зате туристів приїжджає куди більше – адже саме тут можна подивитися на блакитне море, білі стіни і сині дахи будинків острова Санторін.

Місце 15: Дубровник, Хорватія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 11 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Це незмінний лідер усіх туристичних рейтингів, із-за чого може скластися враження, що в Дубровнику живуть одні туристи. Старий гарний Дубровник, безумовно, варто відвідати, хоча Котор в Чорногорії нітрохи не гірше – вид на море схожий, а ціни значно нижчі.

Місце 14: Берлін, Німеччина

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 12 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Сьогодні Берлін – один з найцікавіших міст Європи в плані архітектури. На екскурсію по цьому місту треба відвести як мінімум два дні. Крім безлічі парків, музеїв і театрів варто відвідати Берлінський зоопарк. Його колекція вважається однією з найбагатших у світі. На жаль, в березні тут помер один з найвідоміших мешканців – чотирирічний білий ведмідь Кнут. Він став першим дитинчам білого ведмедя, що з’явилися на світ у зоопарку за 30 років.

Місце 13: Дублін, Ірландія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 13 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Саме звідси родом знамените пиво «Guinness». Дублін, розташований в красивій відкритої бухті, має відносно невелике число пам’яток. Але тут багато музеїв, маса атракціонів для всієї родини і відмінна дружня атмосфера. Дублінці дуже пишаються своїм містом і з задоволенням розповідають про це. І не тільки за «Гінесом».

Місце 12: Капрі, Італія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 14 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Мабуть, десь в околицях Капрі Одіссей почув пісню сирени і шлях до рідного дому став для нього дуже довгим. Острів не належить до дешевих курортів, зате може похвалитися чудовими краєвидами і бірюзовою водою. Та й назва звучить красиво.

11 місце: Амстердам, Голландія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 15 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Назва міста походить від двох слів: Амстел і дам. Амстел — назва річки, на якій розташоване місто, а дам в перекладі означає «дамба». У XII столітті це була невелика рибальське село, але у часи Золотого століття Нідерландів Амстердам став одним з найбільш значущих портів світу і крупним торговим центром. Сьогодні ждесь живуть представники майже 200 національностей. Тут безліч прекрасних музеїв, включаючи Музей Вінсента Ван Гога. А крім цього – знаменитий на весь світ квартал «червоних ліхтарів».

10 місце: Стамбул, Туреччина

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 16 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Для кого-то Стамбул місто європейський, для когось- азіатський, але з європейськими амбіціями. Стамбул спочиває одночасно на двох континентах, але Схід і Захід змішався тут самим химерним чином. Один з обов’язкових пунктів програми відвідування Стамбула – візит в східні лазні, які тут називають хаммам.

9 місце: Единбург, Шотландія, Великобританія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 17 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Столиця Шотландії й одночасно її візитна картка Единбург розташована на мальовничих пагорбах. Райони Единбурга — Старе місто і Нове місто — в 1995 році були занесені ЮНЕСКО в список об’єктів Всесвітньої спадщини. У місті живе близько півмільйона чоловік, при цьому щороку сюди приїжджає близько 13 млн. туристів.

8 місце: Флоренція, Італія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 18 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Столиця Тосканії сміливо може конкурувати з Венецією в боротьбі за звання найромантичнішого міста Італії. Це місто-музей – один з найвідоміших і древніх культурних центрів в Європі – часто називають батьківщиною італійського Ренесансу. Саме у Флоренції закінчив писати свій роман «Ідіот» Федір Достоєвський.

7 місце: Санкт-Петербург, Росія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 19 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Найбільший європейський з російських міст найкраще відвідати під час Білих ночей (у червні і липні). Обов’язково варто ходити в Ермітаж. Правда, в північній столиці Росії ціни для туристів з-за кордону, як правило, удвічі вище, ніж для росіян.

6 місце: Венеція, Італія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 20 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Життя в Венеції не так вже і легка: туристи напевно не замислюються про те, що вузенькі вулички і тоненькі містки служать не тільки красивими декораціями для прекрасного міста – за ним ходять у школу, в магазин, на роботу. У Венеції краще всього їхати в листопаді – в каналах прибуває вода, а туристичний потік помітно зменшується. Тут обов’язково варто спробувати чудову піцу з тунцем і каперсами.

5 місце: Прага, Чехія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 21 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Кнедлики, пиво, бравий вояк Швейк. Або Карлів міст, Градчане та Золота вуличка. Чи телевізійна вежа в Жижкове з повзе по ній немовлятами. Навіть перебуваючи в повній впевненості, що усі пам’ятки Праги вже вивчені, в цьому місті завжди можна знайти що-то дивне.

4 місце: Барселона, Іспанія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 22 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Якщо коротко, то це столиця Каталонії та місто Гауді. Тут жили і працювали Пабло Пікассо, Жоан Міро, Сальвадор Далі, живуть і працюють Хосе Каррерас і Монтсеррат Кабальє. Тут співіснують готика й олімпійське село, парки і хмарочоси. І тут неодмінно варто побувати

3 місце: Лондон, Великобританія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 23 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Лондон – один з найбільших європейських мегаполісів (близько 8 мільйонів жителів) і справжній котел з найрізноманітніших культур і традицій. Тут знаходяться відомі на весь світ магазини, а лондонська мода давно стала зразком для наслідування в різних куточках земної кулі.

2 місце: Рим, Італія

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 24 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

У Римі можна провести кілька тижнів і не занудьгувати. Навпаки – навіть цього часу буде мало, щоб оглянути всі його скарби. Правда, не варто розраховувати на те, що вдасться провести цей час в тиші і спокої – натовпи туристів заповнюють місто в будь-яку пору року. Недарма Рим носить назву Вічного міста

1 місце: Париж, Франція

top 25 naykraschih m sc yak varto v dv dati v 2011 roc 25 - Топ-25 найкращих місць, які варто відвідати в 2011 році

Найромантичніше місто світу навряд чи потребує представлення. У Парижі варто побувати хоч раз у житті. Так чому б не зробити це влітку 2011 року?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code