Тренування проти болю в спині

Тренування проти болю в спині

Результати дослідження вчених з Університету Альберта в Канаді показали, що силові тренування здатні істотно знизити болю в спині.

У 80% випадків болю в спині нешкідливі, оскільки вони не пов’язані з ушкодженнями, а є просто результатом взаємодії м’язів, хребта і нервів.

Тому в такій ситуації слід зміцнювати м’язи спини, а не щадити себе, боячись перенапружити.

Дослідники з канадського університету виявили, що силові тренування знижують болі в спині на 60%, тоді як заняття аеробікою, йогою, крос-тренування тільки на 12%.

Вправи, спрямовані на зміцнення м’язів спини, тазу і всього тулуба, слід виконувати 3-4 рази на тиждень. Однак не варто різко починати тренуватися, якщо раніше ви практично не піддавали себе фізичному навантаженні. В цьому випадку краще почати з регулярних розминок і розтяжок, а потім через 3-4 тижні, вже добре зміцнивши суглоби, переходити до силових тренувань.

Займаючись, слідуйте декільком простим принципам:

– Завжди починайте силове тренування з розминки і розтяжки.

– Починайте кожну вправу з десяти повторень.

– Повільно збільшуйте кількість повторень.

– Після того, як ви дійдете до двох підходів по 25 повторень кожен, додайте вага (наприклад, надіньте гімнастичні обважнювачі, а якщо їх немає, візьміть в руки невеликий вантаж — мішечок з піском, банку з консервами, пачку крупи або солі і т. д.)

– Збільшуйте кількість повторень і переобтяження до тих пір, поки не дійдете до 2 підходів по 25 повторень з обважненням 2,5 кг.

Пам’ятайте: вправи, виконані з порушенням техніки або надмірною вагою, не принесуть вам користі. Навпаки, це може травмувати ті групи м’язів, над розвитком яких ви працюєте, і, в кінцевому рахунку, відкинути вас назад.

Не забувайте, що сила м’язів підвищується ще повільніше, ніж їх гнучкість. У самому кращому випадку ви помітите збільшення своєї сили після досить тривалого терміну (від 3 до 12 тижнів). Так що запасіться терпінням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code