Тренування замість віагри

Тренування замість віагри

Одним з найдієвіших способів поліпшення потенції і для чоловіків є фізичні тренування. Як це працює?

Застою – ні, хай живе рух!

Важливою причиною зниження потенції є застій крові в області малого тазу, де, як відомо, розташовані чоловічі репродуктивні органи. Якщо циркуляція крові і лімфи в області простати і яєчників погіршується, отже, знижується рівень вироблення статевих гормонів, так як тканини цих органів не отримують достатнього харчування.

Тренування і активний спосіб життя допомагають впоратися з застійними явищами: особливо корисні плавання, помірні силові тренування, біг або тривала ходьба, йога.

Більше талія – менше можливостей

Вчені виявили зворотну закономірність між розміром талії у чоловіків і потенцією. Чоловіки, якщо окружність талії більше 94 сантиметрів (в будь-якому віці!)– ви в зоні ризику! Чим більше талія, тим нижче рівень тестостерону, гормону, що відповідає за потенцію. А то кількість чоловічих статевих гормонів, що все ж виробляється, осідають зайвої жирової тканини і перетворюється в жіночі, які, в свою чергу, посилюють жироотложение. Таким чином, виходить замкнуте коло.

У цьому випадку необхідні жиросжигающие кардіотренування, спеціальна дієта і, звичайно, силовий тренінг.

Здорові судини – це здатність до ерекції

Якість ерекції безпосередньо залежить від здатності пеніса наповнюватися кров’ю. Якщо судини страждають від атеросклерозу і забиті бляшками – ерекція не може бути повноцінною.

Регулярні фізичні навантаження, уважне ставлення до свого самопочуття знижують ризик розвитку атеросклерозу і продовжують сексуальне здоров’я.

«Всі хвороби від нервів»

Стрес є частою причиною зниження сексуального потягу і у чоловіків, і у жінок. Для відновлення бажання необхідний відпочинок, і нашої нервової системи, в тому числі. А адже ще великий російський фізіолог В. П. Павлов стверджував, що відпочинок – це перемикання з одного виду діяльності на інший.

Тренування надають нам відмінну можливість переключитися і зняти стрес. А чим саме зайнятися – вибирати вам, лише б заняття було по душі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code