Три ефективних вправи від силачів

Три ефективних вправи від силачів

Багато людей регулярно відвідують спортзал і активно займаються на тренажерах, як правило, одні і ті ж з метою наростити потужність. Тим не менш, у справжніх силачів трохи інший підхід до вправ.

І у них є свої секретні вправи і тренування, про яких ми сьогодні і розповімо. Також ці вправи часто включаються до програми змагань по CrossFit.

Прогулянка фермера

Це класичне вправа, яке, як правило, не викликає труднощів у новачків. Більше того, воно імітує дії і рухи людини, який у кожній руці переносить вантаж. Під час виконання «Прогулянки фермера» потрібна максимальна зосередженість. Вага повинен бути важким і однаковим для кожної руки.

Вправу можна робити з допомогою звичайних гир або ж зі спеціальними снарядами. Тривалість «прогулянки» повинна складати 20 секунд. В кінці шляху потрібно зупинитися, плавно поставити вантаж на підлогу, зробити перепочинок на 30 секунд. Далі слід знову взяти снаряди і почати рухатися в точку старту (назад).

Фліп

Вправа полягає в підйомі покришки від великогабаритного транспорту. Це одне з найпопулярніших дій серед професійних силачів. Під час вправи працюють і зміцнюються всі м’язи тіла.

Потрібно сісти навпочіпки і взяти покришку знизу за краї. Далі її потрібно підняти (поставити практично вертикально), щоб все тіло змогло випрямитися під невеликим кутом. Опору потрібно зробити на кінчики своїх пальців. Після підняття шини її потрібно акуратно опустити.

Піднімання каменю на плече

У середовищі силачів вправа називається «Атлас». Воно відмінно підходить для збільшення сили і витривалості, а також тренує піднімати різні тяжкості.

Під час вправи активно працюють плечі, сідниці, прес, а також стегна. Камінь краще всього брати округлої форми. Якщо такого немає під рукою, можна скористатися важким набивним м’ячем. Під час виконання вправи важливо тримати під контролем стійку і не вигинати спину, щоб не травмуватися.

Важливо пам’ятати, що для досягнення ефекту важлива регулярність виконання вправ. Тоді результат буде таким, про яке ти завжди мріяв.

Виконував ти перераховані тренування? Напиши про своє результаті і враження у коментарях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code