Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

Відомо, що шлях до успіху, перемоги і багатства – це складний, тернистий шлях, який не проходять навіть дуже успішні і заможні люди. Рідко кому вдавалося пройти його швидко і легко. У цьому можна переконатися, ознайомившись з життям тих людей, які досягли багатства, успіху і процвітання.

Ми розповімо 8 дивовижних історій з життя відомих і успішних людей, які досягли слави, попри всі поразки на шляху до неї.

1. Томас Едісон. Американський винахідник, підприємець

v dom lyudi yak proyshli skladniy shlyah do bagatstva slavi 1 - Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

Один з перших творців електричної лампи розжарювання. Також Томас Едисон удосконалив телеграф і телефон. Саме він запропонував використовувати на початку телефонної розмови слово “Алло”. Однак на шляху до успіху цей учений зазнав безліч невдач і поразок. Свою кар’єру він починав з телеграфіста у Western Union. Однак був звільнений. В результаті невдалих дослідів з кислотою їм був влаштований пожежа в кабінеті директора. Після цього юний винахідник змінив безліч професій, але винахідництво стає його основною професією. І як результат його тривалої і кропіткої роботи з безліччю поразок і провалів – стало отримання в Сполучених Штатах Америки 1093 патенти і близько 3000 в інших країнах на різні винаходи. У своєму нелегкому житті він завжди подумки повторював цитату: “Геній – це 1% натхнення. Секрет генія – працездатність, здоровий розум і цілеспрямованість.”

2. Харланд Девід Сандерс. Відомий, як полковник Сандерс. Американський ресторатор, засновник мережі ресторанів швидкого харчування Kentucky Fried Chicken (KFC)

v dom lyudi yak proyshli skladniy shlyah do bagatstva slavi 2 - Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

Засновник KFC за життя був відомим невдахою. У сьомому класі він був відрахований зі школи. Протягом багатьох років Сандерсу довелося працювати на пароплаві, кочегаром на залізниці, шахтарем, фермером. І це далеко не повний перелік його діяльності. Після всіх невдалих спроб він придбав автозаправну станцію і відкрив власний придорожній готель. А в 40 років став готувати знамениту курку за своїм власним рецептом. Він продавав свій кулінарний шедевр клієнтам готелю. Продаж йшла успішно, проте, коли була відкрита нова автомагістраль, і кількість клієнтів в мотелі різко скоротилося, продажі стрімко впали. У той час Сандерсу було 65 років. І у нього виникла ідея продавати франшизу ресторанам на свій знаменитий рецепт фірмової курки. Але втілити в життя цей задум йому вдалося не відразу. Він отримував постійні відмови. І лише в 1964 році Хантерс продав KFC Corporation за 2 млн доларів.

3. Генрі Форд. Відомий промисловець, винахідник, засновник автомобільної компанії Ford Motors Company

v dom lyudi yak proyshli skladniy shlyah do bagatstva slavi 3 - Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

Автомобілі були предметом обожнювання у Форда з самої юності. Генрі Форда можна вважати першим автомобілістом у світі. Саме він здійснив першу поїздку на своїй “бензинової візку” з Детройту. Першим його дітищем була компанія з виготовлення автомобілів Detroit Automobile. Однак його чекало поразка – ця компанія швидко збанкрутувала, оскільки її продукція не припала до душі покупцям. Автомобілі були низької якості і дуже дорогі. Але невдача Форда не зупинила. Він продовжував наполегливо працювати. Протягом тривалого часу вивчав продукцію своїх конкурентів, їх ринок. Через кілька років ціною величезних зусиль їм була створена відома у всьому світі Ford Motors Company. І починав він тепер з випуску недорогих і стандартних моделей. В історію автомобілебудування цей підприємець увійшов як “американський автомобільний король”.

4. Аріанна Хаффінгтон. Греко-американська літератор

v dom lyudi yak proyshli skladniy shlyah do bagatstva slavi 4 - Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

Аріанні було трохи більше 20 років, коли вона вирішила спробувати себе в літературній діяльності, написавши свою першу книгу. Однак 36 видавців відмовилися її опублікувати. Але невдача молоду письменницю не зупинила. Аріанна вперто продовжувала свою письменницьку діяльність. У 2005 році вона стала співзасновницею та головним редактором web-сайту “The Huffington Post”. У 2009 році посіла 12 місце в списку найвпливовіших жінок в ЗМІ за версією “Фобс”. В даний час нею запущений веб-сайт “Thrive Global”, присвячений здоров’ю і підтримці хорошої форми. Також вона є автором низки бестселерів.

5. Анна Вінтур. Британська журналістка, головний редактор журналу Vogue

v dom lyudi yak proyshli skladniy shlyah do bagatstva slavi 5 - Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

Інтерес до моди у Ганни спровокувала в дитинстві її батько. Він порадив дочці написати в шкільній анкеті, що в майбутньому вона хоче стати редактором журналу Vogue. Вольова і цілеспрямована дівчина захопилася цією ідеєю. Свою кар’єру Анна Вінтур починала з молодшого редактора з питань сучасної моди в Harer’s Bazaar. Однак, за нестандартних, сміливих пропозицій та ідей була звільнена. Головний редактор вважає їх занадто екстравагантними і зухвалими. Але завдяки своїй цілеспрямованості, наполегливості та працьовитості, Анна Вінтур зробила блискучу кар’єру. За роки свого керівництва перетворила журнал “Vogue” в біблію світової моди.

6. Сем Уолтон. Американський бізнесмен, засновник мережі магазинів Wal-Mart і sam’s Club

v dom lyudi yak proyshli skladniy shlyah do bagatstva slavi 6 - Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

Подібно більшості майбутніх мільйонерів Сем Уолтон продавав газети і працював офіціантом в закусочній. Після закінчення коледжу він поступив на роботу менеджером в один з універмагів. Однак через деякий час Уолтон вирішив розпочати власну справу. Він позичив грошей і купив універмаг. Потім пішли нові покупки. У кожному придбаному магазині Сем Уолтон використовував і удосконалював власні корпоративні принципи і сучасні передові концепції. Все це він втілив в універмазі нового типу “Wal-Mart”. Сем Уолтон став королем роздрібної торгівлі 20 століття. Усього за кілька десятиліть він перетворив маленький магазин у центрі провінційного містечка в найбільшу мережу роздрібної торгівлі. У своїй книзі Уолтон пише про натхнення, сміливість, оптимізм і важкій праці на шляху до успіху.

7. Уолт Дісней. Американський художник-мультиплікатор, кінорежисер, сценарист, засновник компанії “Walt Disney Prodactions”, що стала мультимедійної імперією” The Walt Disney Company”

v dom lyudi yak proyshli skladniy shlyah do bagatstva slavi 7 - Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

Уолт Дісней починав свій кар’єрний шлях з газети Kansas City Star. Але незабаром був звільнений головним редактором. Йому пред’явили відсутність творчого підходу та брак уяви. Після чого Уолт відкрив свою анімаційну студію. Але невдало – незабаром вона збанкрутувала. Однак, завдяки наполегливості та кропіткої праці, він став відомою і впливовою фігурою у сфері виробництва розваг, починаючи з чорно-білої анімації і закінчуючи оскароносним фільмами. Діснею вдалося домогтися світової слави і популярності. Він удостоївся 29 премій “Оскар”.

8. Опра Уїнфрі. Телеведуча, актриса, продюсер

v dom lyudi yak proyshli skladniy shlyah do bagatstva slavi 8 - Відомі люди, які пройшли складний шлях до багатства і слави

У свій час Вінфрі працювала диктором новин на телеканалі Baltimore TV. Однак її звідти звільнили, заявивши, що вона занадто емоційно подає телеглядачам інформацію. Продюсер заявив, що Опра професійно непридатний для роботи. Але це її не зупинило. Звикла всього добиватися сама, дівчина довела, що здатна стати професійною і талановитої телеведучої. На сьогоднішній день Вінфрі носить звання “королева світу Media”, входить у число найвпливовіших знаменитостей світу, а також визнана найбагатшою темношкірою жінкою 20 століття – її стан оцінюється в $2,8 мільярдів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code