Віджимання

Віджимання

Я думаю мало хто може похвалитися тим, що може віджатися 100 разів. А ось я можу! І вже виграв на спір не одну пляшку пива у своїх знайомих. Звичайно для професійного спортсмена це не показник, не кажучи вже про всяких там рекордсменів, які віджимаються тисячі разів.

За допомогою нескладної методики, що викладена нижче, кожен (нормальний) людина може поліпшити свої фізичні дані, як зовнішні так і силові. Віджимання в основному задіють м’язи грудей і трицепси. Методика перевірена і розрахована на звичайну домашню обстановку, хоча в тренажернике теж можна її використовувати.

Суть методики

Полягає в тому, що потрібно віджиматися кожен день вранці, вдень та ввечері у певний час і певну кількість разів. Звичайно передбачається, що ви можете без особливих зусиль віджатися 20 разів (норма для 12 річної дитини).

Детальна інструкція по методиці

Мені знадобилося 5 місяців, щоб досягти результату, хоча методика розрахована на 3 місяці. Збільшення терміну тренування до 5 місяців сталося з-за того, що я недобросовісно виконував всі, що я думаю буде і з вами. Вставати в 7 ранку не дуже хочеться, вдень дуже часто зайнятий і т. д. Але добитися результату все одно можна, якщо слідувати наступним правилам:

– Обов’язково виконуйте віджимання щодня (хоча б вранці та ввечері)

– Бажано трохи размятся перед тренуванням

– Відпочинок між підходами 1-1,5 хвилини

– Якщо вам здається, що ви більше не можете віджатися і сил більше немає, не вірте самому собі. Успіх буде тільки тоді, коли “очі почнуть вилазити від напруги”.

– Намагайтеся виконувати віджимання саме в зазначені проміжки часу. Вранці з 7.00 до 7.30. Вдень з 13.00 до 13.30. Ввечері з 19.00 до 19.30

– Один день на тиждень – вихідний – відновлення сил.

Пояснення: 30х3 значить 3 підходи по 30 віджимань

v dzhimannya 1 - Віджимання

v dzhimannya 2 - Віджимання

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code