Вправи на стимуляцію росту?! Це можливо!

Вправи на стимуляцію росту?! Це можливо!

Зазвичай процес зростання зупиняється при досягненні 20-21 року життя для чоловіків і 18-19 років для жінок. Людський зріст безпосередньо пов’язаний зі спадковістю, і немає такого методу, який допоміг би дорослій людині істотно зрости. Однак у молодому віці зростання можна стимулювати кількома способами. Поряд з правильним харчуванням і достатком сну, процес зростання можна посилити затвердженими медициною вправами.

Перед тим, як ви почнете програму вправ для підвищення росту, ви повинні розуміти, що вам доведеться довго і наполегливо працювати до того, як ви побачите результат. Ви не виростете на 5 см за ніч, і варіант відвідування фітнес центру раз в місяць теж не допоможе.

Існує досить багато типів тренувань і вправ на підвищення росту, тому вам важливо зрозуміти, які саме дадуть вам найкращі результати. Зазвичай найбільш ефективними є вправи на стимуляцію подовження кісток, проте під час тренувань не можна забувати і про м’язи, щоб все тіло правильно розвивалося при зростанні.

Краще всього, якщо ви будете поєднувати аеробіку з вправами на турнікеті. Висячи на турнікеті, ви розтягуєте весь ваш скелет, і непомітні і безболісні з’являються мікротріщини в кінцях ваших кісток. В результаті цього організм негайно починає працювати над відновленням цих незначних травм, завданих кісток, наповнюючи ємності, що з’явилися в результаті розтягування. Таким чином, структура кісток змінюється і росте, і нова кісткова маса допомагає вам рости. Вправи на турнікеті – це відмінний спосіб розтяжки міжхребцевих хрящів, кожен з яких при відновленні додає у зрості.

У будь-якому випадку пам’ятайте, що здоровий спосіб життя – дотримання вимог гігієни, відмова від шкідливих звичок, заняття фізичною культурою і спортом, грають важливу роль для нормального росту твого організму. Адже при малої фізичної активності теж відбувається затримка у розвитку кісток, і зростання може сповільнитися.

У результаті спеціальних наукових досліджень було виявлено, що при раціонально дозованих статичних і динамічних навантаженнях зміцнюються кістки, краще ростуть. На сьогоднішній день не викликає сумніву той факт, що регулярні заняття фізичною культурою і спортом сприяють посиленню росту організму, стимулюють його розвиток. У той же час надмірно високі фізичні навантаження можуть значною мірою уповільнити і навіть зупинити процес зростання.

Особливо сприятливі для росту вправи на розтягування, наприклад, висы на перекладині та підтягування. Вони сприяють розтягування хребта і знімають тиск на міжхребцеві диски. Виконувати ці вправи слід на фоні розслаблення м’язів (релаксації), тоді дієвість їх збільшується.

Дуже корисні також стрибкові вправи (наприклад, стрибки вгору), потягування вгору, нахили вперед і вбік, прогини назад, вправи на розслаблення та ін.

Стимулюють зростання заняття баскетболом, волейболом, стрибки, плавання, а також масаж, теплові процедури, загартовування. Посилення росту при цьому зумовлено подразненням зон росту і стимуляцією обмінних процесів в організмі. Однак впливу на процес зростання ефективні в основному до 18-21 року, тобто, поки не закриті зони росту в епіфізах. Своєчасне застосування комплексу заходів, що стимулюють ріст, може дати надбавку його до 10-20 відсотків.

Що ж конкретно можна рекомендувати тим, хто хоче підрости?

– Перш за все, слід правильно харчуватися. Раціон повинен бути достатнім по калорійності і повноцінним за своїм якісним складом. Потрібно вживати просту, здорову їжу: каші (гречану, вівсяну), сир з медом, печінка, яйця, достатня кількість різноманітних овочів та фруктів, шипшину, обліпиху, квітковий пилок.

– Вести здоровий спосіб життя: дотримувати режим не настільки важливо для росту, але займатися фізичною культурою, спортом обов’язково.

– Регулярно виконувати спеціальні вправи (приблизний комплекс наведено нижче), доповнюючи їх плаванням у басейні 2-3 рази в тиждень (бажано брасом), тепловими процедурами (сауна, теплі ванни – 37-39° – з морською сіллю, хвойним екстрактом, лікарськими рослинами), масажем загартовуючими впливами. Все це буде викликати роздратування зон росту, пожвавить мікроциркуляцію та обмін речовин у тканинах організму та в кінцевому підсумку призведе до більш або менш вираженого прискоренню процесів росту.

Багато людейстимулювали ріст тіла, регулярно виконуючи комплекс спеціальних вправ. У даній статті ми наводимо 3 вправи на турнікеті, які допоможуть вам додати в зростанні.

Вправа 1

Повисните на турнікеті, утримуючи ноги в повітрі. Затримайтеся в цьому положенні стільки, скільки зможете. Це перша стадія вправ на розтяжку. Після того, як ви завершили цю частину, прив’яжіть додаткову вагу до гомілок і, повисните в ідеально рівному положенні. Коли ваше тіло зміцніє і набере чинності, це вправу можна поступово ускладнювати, розширюючи відстань між руками.

Вправа 2

Наступна вправа не тільки розтягне ваш спинний хребет, але і посилить руки, кисті і плечі. Візьміться за турнікет, звернувши долоні в свою сторону, максимально розпрямите ваші руки і тіло, потім вдихніть і притягніть коліна до грудей. Через кілька секунд опустіть коліна. Ця вправа спрямована на зростання поперекового пояса.

Вправа 3

Візьміться за турнік, звернувши долоні від себе. Руки при цьому повинні бути лише на невеликій відстані один від одного. Почніть виконувати повороти тілом з боку в бік м’якими і контрольованими рухами. Постарайтеся, щоб голова при цьому залишалася абсолютно нерухомою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code