Як добре відпочити в стрип клубі і не витратити зайвих грошей

Як добре відпочити в стрип клубі і не витратити зайвих грошей

Похід в стрип клуб – суто чоловіча справа. Найбільш оптимальна компанія для відвідування стриптиз клубів – це 2-3 друга або приятеля. На всяк випадок відразу обмовимося, що друзів бажано вибирати одного соціального стану, щоб у подальшому не виникало фінансових розбіжностей. Дружину, дівчину, маму, бабусю, коханку бажано залишити вдома.

Оскільки ми живемо у світі гаджетів і інтернету, необхідно попередньо провести розвідку боєм. Дуже умовно стрип-клуби діляться за рівнем респектабельності на наступні категорії: 3, 4 і 5 зірок.

Кращі з кращих: стриптиз клуби вищого «сорти»

І так, «5 зірковий» клуб завжди розташований в зручному місці, має місця для паркування, володіє красивою і приваблює зовнішньою рекламою, всередині – дорогий інтер’єр, обладнаний кондиціонерами і витяжною вентиляцією, високий рівень обслуговування, вишколений персонал, красиві і доглянуті танцівниці. З недоліків такого закладу високі ціни на напої бару та інші послуги клубу.

yak dobre v dpochiti v strip klub ne vitratiti zayvih groshey 1 - Як добре відпочити в стрип клубі і не витратити зайвих грошей

Такий клуб, як правило, має красивий, модний сайт, легко знаходиться на картах, а також широко представлений у всіх інтернет каталогах. Це говорить про те, що в клубі працює досвідчений арт-директор і маркетолог, клуб існує більше 5-ти років, пройшов усі злети і падіння, вистояв їх і процвітає. Такий клуб дуже цінує свою репутацію і всіляко прагне її підтримувати.

В Одесі, наприклад, до таких можна сміливо віднести мережу стрип клубів Flirt за адресами: вулиця Катерининська, 32 та вул. Маршала Говорова 10/2. Детальніше можете ознайомитися на сайті https://www.flirt-club.od.ua/

Оцінка «добре»: добротні клуби середньої цінової категорії

Клуби умовних «4 зірок» – це найпоширеніша категорія подібних закладів. До них відноситься все вищеперелічене, що згадувалося вище про 5 зоряних клубах, але з маленькою обмовкою – «трохи гірше». Ціни відповідно в такому клубі можуть бути більш демократичні. У теж час такі клуби більш відвідувані, і ви можете зустріти серед відвідувачів як респектабельного бізнесмена, так і студента, тільки що отримав стипендію.

Заклади категорії «дешево і сердито»

Стрип клуби класу «3 зірки». Ми настійно не рекомендуємо відвідувати такі клуби! Приходячи в такий клуб, ви ризикуєте зустріти прокурений, непроветренное приміщення, дуже убогий інтер’єр, пропаленные дивани, «ненав’язливий сервіс» або повна відсутність такого. Красиві танцівниці в таких клубах занесені в червону книгу і майже не зустрічаються. Так само існує загроза познайомитися з обсчитыванием, вживання неякісного алкоголю та іншими принадами дешевого розваги. Сайту в таких клубів як правило або немає, або, якщо він є, то знаходиться в допотопному стані. Репутацією такі клуби взагалі не дорожать.

Власне – похід в клуб

І так, ми нарешті вибрали клуб, зайшли на його сайт, уважно обстеживши меню, ми подивилися які сьогодні клуб пропонує «фішки» корисні для гостя. У багатьох закладів, які мають хороший сайт, існує досить проста процедура отримання безкоштовного запрошення, шляхом нескладної реєстрації на сайті – цим обов’язково потрібно скористатися і отримати промо-код.

Обов’язково визначтеся – хто з вашої компанії буде водієм, або просто викличте таксі. Останнє набагато краще, тому що перед відвідуванням стриптиз клубу бажано трохи випити і, якщо один з ваших друзів буде водієм, він буде знаходиться в невигідному становищі.

І так, таксі привозить нас в клуб, заходячи ми відразу оплачуємо вхід або висуваємо промо-код, в зв’язку з тим, що ми вперше в цьому клубі. Проходячи в зал, ми відразу ж оцінюємо для себе наскільки клуб відповідає своєму опису на сайті: що відбувається в залі, є там ще гості. Звертаємо увагу на танцівниць, що відбувається в залі.

Найкращий час для початку вечірки це 23:00-23:30 – в цей час вони не втомилися, активні і чекають нових пригод. Відразу обмовимося, якщо ми бачимо, що в залі немає гостей, нехай нас це не бентежить. Ми прийшли не на дискотеку і не в звичайний нічний клуб: відсутність гостей, говорить про те, що увага буде звернена саме до вас і якщо це клуб високого рівня, то воно не буде нав’язливим.

yak dobre v dpochiti v strip klub ne vitratiti zayvih groshey 2 - Як добре відпочити в стрип клубі і не витратити зайвих грошей

Якщо все добре, ми відразу відчули комфортність, то ми залишаємося. Природно, що вибираємо столик ближче до сцени. З початку вибираємо для себе в меню знайомі і улюблені напої і починаємо насолоджуватися танцем. При цьому ми можемо запросити адміністратора або менеджера і дізнатися у нього – який у цьому клубі пропонуються асортимент крейзі-меню.

Як правило, у всіх стриптиз клубах присутній крейзі меню (crazy menu). Найбільш поширена послуга в ньому – це приватний танець. Це означає, що танцівниця в окремій кімнаті, топлес і наодинці танцює для гостя певний час.

Також, кожен клуб по-різному може запропонувати різні послуги крейзі меню. Уточнюємо у менеджера цікавлять нас моменти. Не поспішаємо вибирати потрібну нам дівчину – потрібно, як правило, подивитися пару кіл, як дівчата танцюють.

Досвідчені танцівниці вже під час танцю намагаються встановити зоровий контакт. Вподобану танцівницю і танцівниць ми жестом чи поглядом запрошуємо до себе за столик. Почавши спілкування, десь приблизно через 5-10 хвилин дівчата запропонують Вам замовити їм що-небудь випити. Це абсолютно нормально, у вартість напою закладено час, що дівчата будуть дарувати вам.

yak dobre v dpochiti v strip klub ne vitratiti zayvih groshey 3 - Як добре відпочити в стрип клубі і не витратити зайвих грошей

Уважно ознайомтеся з вартістю коктейлю. Поки дівчата будуть пити за ваш рахунок, вони будуть готові вислухати вас, активно підтримувати бесіду в міру своєї ерудованості. Тому можете абсолютно спокійно, якщо у вас є таке бажання, розповідати їм про те, що на роботі вас не цінують і не розуміють, дружина вимагає чергову шубу, коханка вимагає піти від дружини і одружитися з нею, а мама дістає вас питаннями поїли ви не забули одягнути шапку. Розповідаємо танцівницям все, що накипіло, вони з задоволенням вислухають всі.

Ну ось наш дорогий друг, ми з тобою і поділилися з вами деякими з секретів, як правильно відвідати стрип клуб і залишитися задоволеним, а головне заощадити грошей.

Матеріал розміщено на правах реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code