Як розпізнати й зупинити жіночу істерику?

Як розпізнати й зупинити жіночу істерику?

Далеко не всі жінки ведуть себе як справжні леді; і навіть, часом, стримані дами дають волю своїм емоціям і глибоко прихованим рисами характеру. Не у всіх випадках це похибки у вихованні. Деякі жінки страждають справжньої істерією, якою б зацікавився сам дідусь Фрейд.

У сьогоднішній статті ми розповімо, як виявити істерію і заспокоїти жінку.

Безпомилковий спосіб розпізнання

Жіночу істерику досить легко відрізнити від капризу і маніпуляції. Якщо вона не на жарт вийшла з себе, і вимагає нову шубу, а при твоїй згоді всі симптоми миттю зникають, знай – це всього лише жіноча хитрість і маніпуляція.

yak rozp znati y zupiniti zh nochu steriku 1 - Як розпізнати й зупинити жіночу істерику?

Якщо сталася справжня істерика, вона не висуває чітких вимог і навіть не завжди може пояснити конкретні причини емоційного зриву. Коли пік істерики проходить, вона знаходиться в депресивному і пригніченому стані.

Що робити, якщо це каприз чи маніпуляція?

Найоптимальніший варіант – ігнорування. Виконуючи всі її примхи та бігаючи навколо неї, поки вона закочує очі і дме губки – вірний шлях до зміцнення вигідних їй позицій у ваших стосунках. Адже вона досягла бажаного? Так чого ж їй не скористатися робочим прийомом і в наступний раз.

Як бути, якщо сталася непідробна істерика?

Якщо ігнорувати справжню істерику, велика ймовірність, що вона знову повториться. Прояв такого стану ознака, що вона тривалий час зазнавала емоційна напруга, стреси, депресія, страхи. У моменти істерики краще всього бути поруч з нею, проявляти турботу і ніжність, не втомлюючись повторювати, що все буде добре. Інші аргументи, складні стратегії на майбутнє вона не зможе в моменти нападу адекватно сприйняти.

yak rozp znati y zupiniti zh nochu steriku 2 - Як розпізнати й зупинити жіночу істерику?

Як діяти, якщо істерика прийняла небезпечні обертів?

Бувають випадки, коли ситуація виходить з-під контролю. Жінка може почати проявляти агресію до оточуючих, кричати на дітей, бити посуд. У такій ситуації потрібно зробити щось зовсім несподіване – облити її водою, повторити її поведінку (при цьому самому потрібно залишатися при здоровому глузді), гарненько вщипнути. Істеричний стан притупляється ефектом несподіванки.

Чи є способи позбавити її від істеричних станів?

Істерія – це захворювання нервової системи. Вона може розвинутися на тлі дитячих психічних травм, тривалих емоційних напружень, депресій. В таких випадках краще всього звернутися до фахівця – психолога. Але навіть між відвідинами лікаря їй буде потрібна твоя підтримка і турбота. Спробуй акуратно з’ясувати, що її турбує в ваших відносинах і в ній самій. Допоможи їй позбутися гнітючих страхів.

В сукупності два методи допоможуть якщо не позбутися від істерик назавжди, то, принаймні, призупинять спускові механізми нападів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code