Як спокусити дівчину?

Як спокусити дівчину?

У виборі партнера активна роль традиційно належить чоловікові. Але насправді чоловік вибирає зазвичай з тих жінок, які вже звернули на нього увагу і створили умови, що сприяють знайомству і зближення.

Перш за все, потрібно розуміти, що сила сексуальної потреби у чоловіків і жінок приблизно однакова. Тому спочатку відмовтеся від ірраціонального міфу про те, що дівчатам секс не потрібен.

Найголовніше, що від вас вимагається — це наполегливість. Але саме терпляча наполегливість, а не нахабна нав’язливість. Будь-який тиск на людину негативно сприймається ним і автоматично породжує почуття ворожості і протистояння.

Серце дівчини можна порівняти з дверима, що відкриваються «на себе». Якщо ви будете штовхати її і голосно стукати, результат виявиться повністю протилежним. Дівчину потрібно добиватися! Але робити це потрібно без тиску.

Головне, що ви повинні зробити — це бути готовим до ризику.Якщо ви робите перший крок, то вся відповідальність за результат лягає на вас. Внутрішньо приготуйтеся до будь-якого результату. Неготовність прийняти відповідальність за результати, невміння ризикнути — одна з головних причин любовних невдач. Потрібно розуміти, що як би строго на вас не подивилася дівчина і як би образливо вона не відреагувала на вашу відчайдушну спробу фізичної близькості з нею — вона не стане вас сильно засуджувати. Більш того, в глибині душі їй буде приємно, адже вона приваблива і бажана.

Але ще раз підкреслю, що це справедливо тільки для тих випадків, коли ви не проявляєте нахабства і тупого впертості. У цьому випадку дівчата будуть цуратися вас, і ви будете викликати у них негативні почуття. Якщо ви виявите спробу зблизитися один раз і зустрінете обурений і сильний відсіч — не слід «рватися в бій» знову. Але якщо ви не зробите цю спробу, не ризикнете, то назавжди пропустіть свою можливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code