Як уникнути травм під час падіння

Як уникнути травм під час падіння

«Якби знав, де впав, соломки подостлал!» – саме гуманне з того, що виривається з вуст людини, що несподівано опинився на землі. А впасти можна де завгодно – наприклад, посковзнутися на льоду або банановій шкірці, підкинутої шкідливим першокласницею. Але все це, швидше, відбувається з волі випадку, а в рухливих видах спорту ризик впасти і отримати болючий удар набагато більш ймовірний. Прийнявши до відома цінні поради, можна убезпечити себе ще в польоті.

Уявіть, що ви – на футбольному полі і прориваєтеся до воріт противника. Залишаєтеся один на один з голкіпером і вже збираєтеся нанести прицільний удар, як грубий підкат ззаду збиває вас з ніг, і ви вже летите назустріч смарагдового газону обличчям вниз.

Незважаючи на гадану швидкоплинність польоту, за цей час можна встигнути багато чого. Наприклад, засумніватися у сексуальній орієнтації опонента, уронившего вас на землю. Але набагато корисніше буде згрупуватися і стиснути пальці в кулак, щоб не вивихнути кисть або не вибити суглоб. Притисніть руку до боку і саме боком постарайтеся торкнутися землі. Вже після «посадки» не слід пригальмовувати, а навпаки, спробуйте перекотитися, як це люблять робити футболісти, відчайдушно намагаються симулювати фол. Перекиди дозволять пом’якшити тертя об землю, яке щоразу виникає після падіння під час бігу.

Якщо ж ви стали жертвою якогось Зідана і вас, не дай Бог, «боднули» в груди, при падінні на спину не беріть приклад з Матерацці. Звичайно, у фіналі ЧС-2006 він не був готовий до несподіваного удару, але, зближуючись з землею, не зробив нічого, щоб захиститися. Хоч і летів довго. На сповільненому відео-повторі це видно.

При падінні спиною назад діє той же принцип перекиду – спробуйте згрупуватися і з сідниць перекотитися на спину. Головне – не впасти долілиць, а підборіддя встигнути притиснути до грудей, щоб захистити голову. Ці нехитрі дії можуть допомогти в здійсненні більш м’якої посадки.

Зрозуміло, описані рекомендації згодяться не тільки під час гри у футбол, але і в інших видах рухомого спорту. Крім того, поради про те, як уникнути травм при падіннях, підходять і для повсякденного життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code