Як ужитися з перфекціоністкою?

Як ужитися з перфекціоністкою?

Твоя дівчина весь свій час і сили витрачає на вдосконалення своїх дій, справ, поведінки. Вона постійно порівнює себе з оточуючими, пред’являє до себе і до інших надвисокі вимоги, сприймає інших людей як надмірно вибагливих та прискіпливих, дуже часто незадоволена недосконалістю навколишнього світу. Її прагнення до ідеалу надмірно. Вона постійно не задоволена результатами своєї праці, так як сам результат її не влаштовує? Прийми вітання, тобі дісталася перфекціоністка.

Раз ти поліз читати цей рада, значить, її прагнення до ідеалу стало тебе дратувати. Для тебе у неї теж заготовлений «ідеал чоловіка». Ти повинен бути бездоганний у всьому, помилятися не можна. А якщо вона починає піклуватися про тебе, це перетворюється в гиперзаботу. Чистота і порядок, їжа по годинах — жінка хвилюється за кожного члена сім’ї і часто робить все сама, адже ніхто краще неї із завданням не справляється. І це теж дратує. Роздратування викликає у дівчини образу: мовляв, вона старалася, а він такий невдячний.

Для початку, потрібно обговорити з нею свої почуття. Розкажи, що мрієш, що краще б вона не все і завжди встигала, зате будинку панував би спокій. Якщо для неї дороги ваші стосунки, вона почує тебе і захоче змінити своє ставлення і до себе, і до тебе, і до світу. Якщо вона зможе змінитися, а ти зможеш бути більш гнучким, проявити терпіння, то ваші відносини покращаться.

Друга порада: розібратися в причинах, чому ти вибрав перфекционистку. Може бути, у твоєї мами — «комплекс відмінниці», і в твоєму розумінні саме така жінка — найкраща дружина. А може, про тебе в дитинстві недостатньо дбали, тому перфекціоністка для тебе — ідеал дружини. І якщо в першому випадку твоя жінка ніколи не зможе перемогти» і робити краще, ніж мама, то в другому, ти, по суті, не знаєш, що з цієї «невідомої» жінкою робити, як будувати з нею стосунки. А може бути, у вас змагання, тобі самому не чуже сверхстремление до ідеалу.

Подумай, може, і тобі захочеться щось зрозуміти себе і змінитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code