Як вибрати ігрову консоль

Як вибрати ігрову консоль

Вибираючи ігрову консоль, порівняйте свої вимоги з технічними характеристиками пристрою. Електронна плата, укладена в пластиковий корпус, дозволяє з головою зануритися в світ відеоігор. Щоб насолодитися грою, приставка повинна бути досить потужною, а монітор, на яких ви плануєте грати, мати достатньо високий дозвіл. Варто врахувати й інші характеристики — додаткові функції, підтримку різних форматів і вартість.

Комплектація ігрової платформи

Багато в чому на роботу пристрою впливає об’єм жорсткого диска. Існує три варіанти комплектації:

– жорсткого диска немає в комплекті;

– Pro — диск на 60 Гб;

– Elite — диск на 120-250 Гб .

Серед сучасних моделей можна знайти і більш місткі варіанти, як Xbox One Х. Це пристрій вважається одним з найбільш потужних, тому з його допомогою можна запустити будь-яку гру і отримати реалістичну картинку. Попередні консолі від Microsoft були менш потужними, проте з кожним поколінням вони ставали все швидшими. Можливість підключення зовнішнього HDD значно розширює можливості геймпада: якщо жорсткий диск забитий, не доведеться міняти його.

Технології та аксесуари

Сучасні Xbox підтримують формат 4К, який забезпечує кращу якість гри. Якщо ви плануєте грати разом з сім’єю, то необхідно пристрій з технологією Кінект, яка дозволяє управляти консоллю з допомогою усних команд. Вона розпізнає руху, голосу й міміку. Датчик Kinect дає якісне тривимірне зображення при будь-якому освітленні. Такий датчик можна додатково приєднати за допомогою перехідників до платформ, які їм не оснащені.

Перехідники, як і деякі аксесуари, можуть входити в комплект з консоллю або продаватися окремо.

Оскільки ігри до таких платформ мають великий обсяг, то функції підтримки відтворення Blue-ray і DVD необхідні в сучасному пристрої. Поліпшену картинку дасть формат HDR, однак для цього необхідно, щоб телевізор був не гірше за якістю і підтримував цю функцію.

Новітні моделі консолей Microsoft багатофункціональні і мультизадачны. Вони сумісні з Windows, що дозволяє синхронізувати пристрій з комп’ютером і використовувати його в якості телевізора. Потужна ігрова консоль — гарантія того, що ви зможете першим зіграти у всі новинки.

Матеріал розміщено на правах реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code