Як вибрати свій вид спорту?

Як вибрати свій вид спорту?

 

У справжніх чоловіків свої правила. Їх кредо – рух вперед. Їх захоплення – спорт. Їх вибір – заняття в сучасному фітнес-клубі.

Які тренування краще вибрати, щоб підтримувати себе у відмінній формі і отримувати від цього справжнє задоволення? Спробуємо в цьому розібратися.

Який вид спорту ви б не вибрали, головне, щоб ви вибрали здоровий спосіб життя.

Бокс

Сильна людина завжди почуває себе впевнено. У фітнес-центрах все більшу популярність набувають ті тренування, які дозволяють не тільки привести себе у форму, але і придбати навички самооборони. Уроки боксу саме з цієї категорії.

Зазвичай заняття починається з розминки. Це стрибки на скакалці, розтяжка. В основній частині заняття відпрацьовуються спеціальні навички, а саме: техніка ударів, нирків і, звичайно, робота з обладнанням.

Інша частина тренування – це відпрацювання ударів на боксерських мішках. Тут основний акцент припадає на розвиток швидкісної витривалості і сили удару.

Крім того, на кожному тренуванні обов’язково опрацьовуються м’язи преса і нижній частині спини, а також включаються спеціальні вправи на розвиток вестибулярного апарату і гнучкості.

Заняття боксом підвищують рівень аеробної та анаеробної підготовки, координацію рухів і спритність, зміцнюють вестибулярний апарат. Уроки боксу дають неповторний емоційний підйом, відмінний драйв. Додайте до цього унікальну можливість швидко позбутися від зайвих калорій, опрацювати всі групи м’язів, зняти стрес і придбати корисні навички самозахисту.

Східні єдиноборства

Східні бойові мистецтва втілюють у собі уявлення стародавніх мудреців про самовдосконалення. Сьогодні шлях до досконалості і гармонії доступний кожному.

Айкідо, айкібудо, дзюдо, джиу-джитсу – ці відточені, продумані століттями техніки в поєднанні з філософією по праву заслуговують самої пильної інтересу.

На заняттях відпрацьовуються захоплення і удари, проводиться спаринг з реальним партнером і тренування з уявним супротивником, техніка догляду від зброї. Між іншим, деякі речі, наприклад техніка безпечного падіння, стануть в нагоді не тільки в боротьбі, але і в побуті.

В першу чергу уроки розвивають основні фізичні якості: витривалість, силу, гнучкість, спритність і швидкість. А вже потім тренер дає своїм учням спеціальну підготовку.

Безсумнівний плюс тренувань – те, що у вправах задіяні всі групи м’язів. Тому, займаючись східними єдиноборствами, ви, безсумнівно, досягнете тієї мети, з якою прийшли в клуб: схуднути, зробити фігуру більш підтягнутою, а м’язи – більш рельєфними.

Тренажерний зал

Заняття на тренажерах показані всім – і чоловікам, і жінкам. І представникам сильної статі, які хочуть недбало граєтесь рельєфними м’язами під тонким дорогим светром, без тренажерного залу ніяк не обійтися.

У тренажерному залі можна опрацювати кожну групу м’язів, поєднуючи різні вправи. Професійний тренер допоможе скласти індивідуальну програму. Самостійно працювати в тренажерному залі новачкам не варто: можна потягнути м’язи або перетренуватися, а потрібного ефекту так і не досягти.

Прокачуємо м’язи черевного преса (що важливо при захворюваннях спини). Наводимо в порядок м’язовий корсет, перегруппируем м’язи у верхньому плечовому поясі. Качаємо біцепси і трицепси. Загалом, знаходимо здоров’я і відмінну фігуру.

До речі, доведено, що тривалі і наполегливі заняття на тренажерах можуть не тільки зупинити розвиток багатьох захворювань, але і повністю вилікувати деякі з них, наприклад, остеохондроз.

Танці

Ті чоловіки, які коли почали займатися танцями, ні разу про це не пошкодували. І не важливо, який урок вибрати: hip-hop зі своїм жорстким, різким, іноді навіть агресивним настроєм; динамічний рок-н-рол або красиву класику бальних рухів. Головне – емоції, які в танці захльостують з головою.

Програма навчання танцям зазвичай складається з декількох рівнів складності. Насправді вільно танцювати можна вже на першому рівні, використовуючи основні ритми танців і їх базові фігури.

А ось якщо ви хочете навчитися красиво і темпераментно імпровізувати, використовуючи синкопированные ритми, більш складні поєднання рухів, – доведеться поступово переходити на більш високі рівні складності.

Уроки танців покращують поставу, зміцнюють дихальну і серцево-судинну систему, спалюють зайві калорії, зміцнюють м’язи. Особливий акцент ставиться на прес і ноги.

А ще танці відмінно розвивають координацію і дають можливість стати зіркою будь-якої вечірки.

Плавання

Плавання – це ідеальне тренування. При повної безпеки для зв’язок і суглобів воно дає чудову навантаження на м’язи і серцево-судинну систему. Крім того, багато досліджень показують, що це ще і відмінний спалювач зайвого жиру і калорій.

Плавання оптимально поєднує в собі аеробну, силову і кардионагрузку. Професійні плавці, наприклад, споживають на день 2-4 рази більше калорій, ніж ті, хто займається силовий тренування в тренажерному залі, і при цьому абсолютно не набирають зайвої ваги.

Біг

Біг – це ідеальна фізичне навантаження, яка передбачена самою природою (всі наші предки бігали від динозавра, то за мамонтом). Тому не дивно, що біг і ходьба сприятливо впливають на організм і самопочуття.

Завдяки бігу серцево-судинна система оздоровлюється, судини очищаються, зміцнюється імунітет, поліпшується стан опорно-рухового апарату (суглобів, м’язів). Буквально всі органи починають працювати краще. І навіть голова! У бігунів поліпшується пам’ять, увагу, кмітливість. І більше – навіть характер змінюється. Людина стає спокійнішою, життєрадіснішими, впевненіше в собі.

Почати тренуватися можна в будь-якому віці. Навіть якщо ви раніше не займалися спортом, так і взагалі ваше життя не була наповнена фізичною активністю, не біда.

Почати можна з общефизических тренувань. А вже потім, коли прийдуть в тонус м’язи, можна, не кидаючи тренування, вибирати і інші заняття по душі. Головне – відкрити для себе світ спорту і фітнесу!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code