Йога для сильних духом. Жінкам вхід заборонено

Йога для сильних духом. Жінкам вхід заборонено

Є думка, що йога — популярне жіноче хобі для розвитку гнучкості. Однак ця потужна практика створювалася чоловіками і виключно для чоловіків, вона вимагає недюжей сили волі і самодисципліни. Якщо правильно організувати заняття, йога може стати відмінним доповненням до силових тренувань, так і самостійною практикою, яка буквально «перепрошьет» ваше тіло.

Навіщо йога чоловікам?

Головні бонуси йоги для життя сучасної людини — зовсім не гнучкість і навіть не просвітління.

Розвиток сили і витривалості

Статичне утримання асан йоги сприяє зміцненню м’язів, покращує їх рельєф. Асани включають в роботу всі тіло, тому доводиться попрацювати навіть тим м’язам, які рідко використовуються в звичайному житті або під час звичайних тренувань.

Поліпшення координації

yoga dlya sil nih duhom zh nkam vh d zaboroneno 1 - Йога для сильних духом. Жінкам вхід заборонено

Динамічні зв’язки і переходи тренують координацію, тобто здатність різних сегментів тіла працювати злагоджено. Цей навик набагато корисніше в повсякденному житті, ніж ізольована тренування цільових зон в тренажерному залі. У процесі занять йогою раптом виявляються м’язи, про які ви раніше не знали, вони були просто вимкнені рухової ланцюга «за непотрібністю». Нова незвична навантаження повертає їм тонус, вони включаються і допомагають тілу працювати більш ефективно.

Тренування нервової системи

Роботою м’язів керує саме вона. Різноманітність рухової навантаження, яке пропонує йога, робить сигнали нервової системи до м’язів набагато точніше, відбувається свого роду калібрування. Це неоціненний бонус. Чим би ви не займалися крім йоги — робота з вагами в тренажерному залі, лижі, плавання, біг — техніка буде поліпшуватися по мірі того, як буде зростати пропріоцептивна чутливість м’язів. А разом з нею — і результативність тренувань.

Тренування дихальної системи

yoga dlya sil nih duhom zh nkam vh d zaboroneno 2 - Йога для сильних духом. Жінкам вхід заборонено

Узгоджуючи рух і дихання при виконанні асан, а також за допомогою спеціальних дихальних і очисних практик, ви не тільки збільшите ємність легких, але і забезпечити приплив кисню до всіх життєво важливих органів, в тому числі, до головного мозку. Це істотно підвищує їх продуктивність.

Підвищення стресостійкості

Практика йоги вимагає концентрації: доводиться стежити за відбудовою асан, дотримуватися всі вектори руху, контролювати дихання. Ці завдання займають всю оперативну пам’ять мозку, витісняючи повсякденні турботи і нав’язливі думки. В результаті після практики залишається відчуття спокою, приємна тиша розуму. Парадоксально, але після інтенсивної практики ви, як правило, відчуваєте себе відпочившим.

Тренування волі

Практика йоги — це вольовий акт. Перш, ніж заняття ввійдуть у звичку, доведеться не раз подолати внутрішній опір, втома, лінь, зневіра і т. д. Воля — як м’яз: прекрасно тренується при регулярному напрузі. Долаючи звичний опір, ви не тільки зможете пишатися своєю стійкістю, але і станете витрачати набагато менше ресурсів психіки на рішення не самих приємних завдань на роботі і в повсякденному житті.

Чим йога відрізняється від фітнесу?

І фітнес, і йога припускають фізичні навантаження, зміцнення м’язів, тренування всіх систем організму. Однак використовують для цього абсолютно різні підходи.

yoga dlya sil nih duhom zh nkam vh d zaboroneno 3 - Йога для сильних духом. Жінкам вхід заборонено

У фітнесі виділяється безліч напрямків залежно від цільової зони і бажаного результату: для тренування сили — пауер-ліфтинг, для схуднення — сайкл, для тонусу і настрою — зумба і т. д. Йога ж — практика настільки об’ємна, що працює відразу з усіма аспектами: сила, гнучкість, тонус тіла і навіть стан розуму. Причому для цього не обов’язково використовувати якісь додаткові пристосування, потрібен килимок для занять, та й то необов’язково.

Головна відмінність йоги — вплив на стан розуму. Вам не потрібно співати мантри, медитувати в печері або відмовлятися від м’яса, якщо такого бажання немає. Просто працюючи з тілом і заново вибудовуючи відносини з ним, ви впливаєте на стан нервової системи, а значить — і на роботу мозку. Одного разу ви просто помітите, що стали менше дратуватися, краще спати, легше приймати важливі рішення, спираючись на себе, а не на зовнішні авторитети. Це зовсім інша якість життя.

З чого почати?

Саме очевидне рішення — знайти студію йоги зі зручним розташуванням і режимом роботи, записатися на індивідуальне або групове заняття. Якщо ж такої можливості немає, цілком можна займатися вдома, але тут важливо вибрати правильні освітні ресурси.

Практикувати з випадковим відео в Інтернеті неефективно. Йога — цільна і глибока система, тому спорадичні уроки або окремі асани завжди будуть вирвані з контексту. Не менш важливим аспектом поступального прогресу в йозі є наявність компетентного наставника, який забезпечить поетапне входження в практику без шкоди для здоров’я.

З цієї точки зору набагато ефективніше займатися не за фрагментарним відео, а за спеціально розробленою програмою, в якій оптимально поєднуються теорія і практика. Ви вивчаєте теоретичні аспекти і відразу відпрацьовуєте їх на практиці. Саме такий онлайн-курс розробили викладачі школи Yanta Yoga.

yoga dlya sil nih duhom zh nkam vh d zaboroneno 4 - Йога для сильних духом. Жінкам вхід заборонено

Онлайн-курс «Йога для чоловіків» #YantaMen забезпечить вам потужну базу, з якої можна буде впевнено почувати себе на групових заняттях або продовжувати практику будинку, чітко розуміючи, що і навіщо ви робите. Під час проходження курсу з вами на зв’язку буде досвідчений викладач, який підтримає і відповість на будь-які питання стосовно практики, виникаючих труднощів і можливих протипоказань.

Хочете вийти на новий рівень своїх можливостей? Почніть практикувати йогу в онлайн-школі Yanta Yoga!

Матеріал розміщено на правах реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code