Ювілейна колекція від Ray-Ban

Ювілейна колекція від Ray-Ban

В цьому році знаменитої марки сонячних окулярів Ray-Ban виповнюється 75 років. Бренд відзначить це свято випуском ювілейної колекції.

В честь авіаторів

Нова ювілейна колекція буде являти собою переосмислення популярної колись моделі сонцезахисних окулярів в оправі моделі «авіатор», яка вперше була презентована в 1937 році.

Колекція буде називатися The Ambermatic Collection. Всі очки, які входять до неї, будуть випущені лімітованим тиражем.

Ексклюзивні аксесуари являють собою чотири світлочутливих моделі, з лінзами, затемнючими залежно від ступеня освітленості і температурних умов навколишнього середовища.

Класика в моді

Капсульна колекція сонцезахисних окулярів Ray-Ban передбачає наявність двох моделей, дизайн яких розроблений на основі класичних «авиаторв» з дещо подовженими дужками, а також включає в себе не менш популярні моделі Shooter і Outdoorsmen. Кожен предмет з ювілейної колекції The Ambermatic Collection буде продаватися за ціною не більше $219.

yuv leyna kolekc ya v d ray ban 1 - Ювілейна колекція від Ray-Ban

Креативна реклама

Бренд Ray-Ban прославився на весь світ не тільки завдяки якісним аксесуарам, але і вельми цікавою і креативній рекламі аксесуарів. Всі пам’ятають знаменитий ролик з «вампірами», які спокійно зустрічають світанок в сонцезахисних окулярах від марки Ray-Ban.

Реклама, приурочена до ювілею відомого лейблу, буде не менш привабливою. Фотосет отримав назву Legends; він чудово ілюструє девіз бренду, який звучить коротко і яскраво: Never Hide – «Ніколи не скрывайся». Ювілейна рекламна кампанія складається з семи фото, на кожній з яких відображене одна важлива історична подія десятиріччя в період з 30-х по 90-ті роки ХХ століття.

yuv leyna kolekc ya v d ray ban 2 - Ювілейна колекція від Ray-Ban

Справа – у війні

Виявляється, якби не війна, то fashion-світ ніколи б не дізнався про бренд Ray-Ban. Справа в тому, що армія США шукала розробника оптики для військових льотчиків. Марка Ray-Ban запропонувала знамениту модель «авіатор».

Великий замовлення допоміг фірмі досягти фінансового успіху і прославитися завдяки своїм зручним і стильним аксесуарам не тільки серед військових, але і модників США і Європи. З тих пір майстри лейблу постійно вдосконалюють її, покращують якість, використовують нові види матеріалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code