Здорове харчування без жирів

Здорове харчування без жирів

Думка про те, що без жирів смакові достоїнства страв погіршуються, помилково. Хоча жири і виконують ряд корисних функцій, саме вони є головною проблемою для обтяжена зайвою вагою сучасної людини.

На наш погляд, готувати і їсти смачну їжу — одне з найбільш приємних задоволень. Немає нічого поганого в тому, щоб насолоджуватися гарною їжею. Але тільки одне засмучує: смачна і хороша їжа занадто часто буває жирною. Вершкове і рослинне масло, сир та інші продукти з високим вмістом жирів раніше вважалися необхідними елементами гарної кухні. Тепер відомо, що харчування занадто жирними продуктами поряд з надмірним споживанням солі і цукру небезпечно для здоров’я.

Жири є необхідним компонентом нашого харчування. Але при цьому далеко не всі враховують кількість їх щоденного споживання. Між тим для здорової, збалансованої дієти жирів потрібно зовсім небагато. Жири містять найбільшу кількість калорій в порівнянні з іншими харчовими речовинами.

Якщо ви будете споживати багато жирів і при цьому нехтувати фізичними вправами, які допомагають витратити накопичену енергію, то неминуче почне повніти. Знизивши кількість жирів у своєму раціоні, ви легко сбалансируете енергетичну цінність їжі з витратами енергії організму, і вам не доведеться мучить себе напівголодному дієтою. Правильний вибір жирів, використання по можливості знежирених продуктів або продуктів з пониженим вмістом жиру, нескладні зміни в звичних спосіб; приготування їжі — все це допоможе вам перейти до здорового харчування, не відчувши ніякого дискомфорту.

Ви легко можете насолоджуватися своєю улюбленою їжею, треба лише замінити насичені жирами продукти на продукти зі зниженим їх вмістом.

Свіжі овочі і бобові рослини, а також свіжі фрукти – ідеальні продукти для приготування страв без жирів або з низьким їх вмістом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code